2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar haftaya bime geliyormuş bebek malzemeleri alacağınız varsa haberiniz olsun 🥰
Screenshot_2022-03-25-00-23-35-329_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2022-03-25-00-24-27-422_com.instagram.android.jpg
Screenshot_2022-03-25-00-24-39-474_com.instagram.android.jpg

😅ohhh mis olan olmuş boşver pişmanlığı. Ya bir iki kezden bişe olmaz da işte leke fln denilince bilemedim onu. Çilek de yapıyormuş . Annem bana ilkinde hiç dokundurtmadı . Ama şimdi kızım istiyo mecbur yıkımı dokunuom ama sonra elimi yıkarım hemn bi yerime dokunmadan
Ortanca oğlumun baldirinda cidden ciğer gibi ufak bir leke var açık kahve 😱
Onda da ciğer yediydim,totomu kaşıdım demek 🤣

Benimki de arada böyle oluyor. Hiç durmuyor uzun süre, sonrada bir kaç gün uysallaşıyor hah diyorum yordun kendini dinlen şimdi 🤗😅
Ay evet ortaları yok bebişlerin ya çok hareketli ya da çok durağan 🙂
Benimkide şuan öyle direk göbek deliğine çalışıyor acıtıyor tipini yediğimmm yani normaldir bence
Bugün yüzümü yıkarken eğildim kaburgama bir tekme yedim ki sorma,zor doğruldum 🤭
Sınırsız doğum o canım, benimkinde de öyle yazıyor. Sınırsız doğum, 10 muayene
O kadar saçma ki😂
Bir insan bir senede kaç kere doğum yapabilir ki😁

Evet evet anlaşmış minnaoşlar 🤭🤭🤭
Benimki de bugün canımı acıtacak şekilde vurdu bayağı. 😍
Az çok haftalar yakın ya hareketler de aynı zamanda sıklaşıyor zaar 😁
Benimkide öğleden sonra hareketlendi 🙈
Maşallah bebişlere 😍

Ben normalde çok severim eti falan yiyemediğim için onu da yiyemem diyordum. Ama geçen hafta feci canım çekti dışardan söyledik yedim. Kendin yaparsan da eldivenle yap bi yerine dokunma. Bizim burda da leke olur derler🤭
Yok olmaz bi şey Bence. Şifa olsun sana da bebişine de 😍
Yok yok instagram sayfalarında sınırsız muayene yazıyor ama ben sözleşmede 10 adet hatırlıyorum 🤭
Heeee hiç rastlamadım ben
Biz elimizdekilerle idâre etcez artık 😂

Ya bnm canım ciğer şiş çok istiyo. Yiyebilir miyiz kızlar dr uma sormayı unutuyorum hep 😭
Dr bakteriden dolayı fazla tüketmeyin demişti.Taze ciğer ise sıkıntı olmaz demişti.Bir kere yemekle birşey olmaz.
İlk bebeğimde biraz fazla yedim yanağında hemonjiyom ile doğdu.Valla ciğerden mi benim karaciğerimde de var ondan mı bilmiyorum

Dr bakteriden dolayı fazla tüketmeyin demişti.Taze ciğer ise sıkıntı olmaz demişti.Bir kere yemekle birşey olmaz.
İlk bebeğimde biraz fazla yedim yanağında hemonjiyom ile doğdu.Valla ciğerden mi benim karaciğerimde de var ondan mı bilmiyorum
Googledan baktım da canım benim doğum lekesi gibi bir şey mi 😔

Lekeli doğsalar ne olacak ki sağlıklı olsunlar yeter ki.Kızımın yüzünde leke var diye çirkin mi oluyor şimdi?İsyan mı etmeliydim leke ile doğdu diye?Allah dermansız dert vermesin yeter ki herşeyin çaresi var.
Tabii elbette canım yaaaa
Sağlık olsun en önemli o

Evet kırmızı doğum lekesi.Yanaktan başlayıp, kulak ve başın arkasına dek yaygın bir alan.Doktor 2 yaşına dek geçer dedi ama geçmedi.Rengi biraz soldu ve küçüldü gibi.
Rabbim sağlıktan ayırmasın canım benim
Hayatı boyunca hep iyilerle karşılaştırsın Rabbim 🤲

Evet kırmızı doğum lekesi.Yanaktan başlayıp, kulak ve başın arkasına dek yaygın bir alan.Doktor 2 yaşına dek geçer dedi ama geçmedi.Rengi biraz soldu ve küçüldü gibi.
benim kızımda da var canım 5 yaşına geldi ve baya küçüldü dr. 10 yaşına kadar geçer dedi. hamileliğim yaza geldiği için cok çilek yiyordum büyükler o yüzden diyordu ama tabi alakası yok 🙊

Yok canım öyle pilli değil dolaptan aldım hami şu bime geliyor ya picolo mondi ana kucağı yaz Google a görürsün. Şu çok renkli üstünde oyuncak demiri var hatta
Anladım canım çok iyiye almışsın. Bnde pilli düşünüyorum ama dolap a baktım karar veremedim markaya . Pahalı bişe istemiom

Ben normalde çok severim eti falan yiyemediğim için onu da yiyemem diyordum. Ama geçen hafta feci canım çekti dışardan söyledik yedim. Kendin yaparsan da eldivenle yap bi yerine dokunma. Bizim burda da leke olur derler🤭
😅 ya oluyo belki de gerçekten . Vardır bi sebep elbet. Yok kendim yapmam kuzum bn ya pek iyi değil aram et ürünlerine dokunma konusunda fln 🙈.

X