2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ortanca oğlumun baldirinda cidden ciğer gibi ufak bir leke var açık kahve
Onda da ciğer yediydim,totomu kaşıdım demek

Benimki de arada böyle oluyor. Hiç durmuyor uzun süre, sonrada bir kaç gün uysallaşıyor hah diyorum yordun kendini dinlen şimdi
Ay evet ortaları yok bebişlerin ya çok hareketli ya da çok durağan
Benimkide şuan öyle direk göbek deliğine çalışıyor acıtıyor tipini yediğimmm yani normaldir bence
Bugün yüzümü yıkarken eğildim kaburgama bir tekme yedim ki sorma,zor doğruldum
Az çok haftalar yakın ya hareketler de aynı zamanda sıklaşıyor zaar
Benimkide öğleden sonra hareketlendi
Maşallah bebişlere

Ben normalde çok severim eti falan yiyemediğim için onu da yiyemem diyordum. Ama geçen hafta feci canım çekti dışardan söyledik yedim. Kendin yaparsan da eldivenle yap bi yerine dokunma. Bizim burda da leke olur derler
Yok olmaz bi şey Bence. Şifa olsun sana da bebişine de
Yok yok instagram sayfalarında sınırsız muayene yazıyor ama ben sözleşmede 10 adet hatırlıyorum
Heeee hiç rastlamadım ben
Biz elimizdekilerle idâre etcez artık

Ya bnm canım ciğer şiş çok istiyo. Yiyebilir miyiz kızlar dr uma sormayı unutuyorum hep
Dr bakteriden dolayı fazla tüketmeyin demişti.Taze ciğer ise sıkıntı olmaz demişti.Bir kere yemekle birşey olmaz.
İlk bebeğimde biraz fazla yedim yanağında hemonjiyom ile doğdu.Valla ciğerden mi benim karaciğerimde de var ondan mı bilmiyorum

Googledan baktım da canım benim doğum lekesi gibi bir şey mi

Tabii elbette canım yaaaa
Sağlık olsun en önemli o

Evet kırmızı doğum lekesi.Yanaktan başlayıp, kulak ve başın arkasına dek yaygın bir alan.Doktor 2 yaşına dek geçer dedi ama geçmedi.Rengi biraz soldu ve küçüldü gibi.
Rabbim sağlıktan ayırmasın canım benim
Hayatı boyunca hep iyilerle karşılaştırsın Rabbim

Evet kırmızı doğum lekesi.Yanaktan başlayıp, kulak ve başın arkasına dek yaygın bir alan.Doktor 2 yaşına dek geçer dedi ama geçmedi.Rengi biraz soldu ve küçüldü gibi.
benim kızımda da var canım 5 yaşına geldi ve baya küçüldü dr. 10 yaşına kadar geçer dedi. hamileliğim yaza geldiği için cok çilek yiyordum büyükler o yüzden diyordu ama tabi alakası yok

Yok canım öyle pilli değil dolaptan aldım hami şu bime geliyor ya picolo mondi ana kucağı yaz Google a görürsün. Şu çok renkli üstünde oyuncak demiri var hatta
Anladım canım çok iyiye almışsın. Bnde pilli düşünüyorum ama dolap a baktım karar veremedim markaya . Pahalı bişe istemiom

Ben normalde çok severim eti falan yiyemediğim için onu da yiyemem diyordum. Ama geçen hafta feci canım çekti dışardan söyledik yedim. Kendin yaparsan da eldivenle yap bi yerine dokunma. Bizim burda da leke olur derler
ya oluyo belki de gerçekten . Vardır bi sebep elbet. Yok kendim yapmam kuzum bn ya pek iyi değil aram et ürünlerine dokunma konusunda fln .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…