2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyi akşamlar arkadaşlar. Size bisey danışmak istiyorum. Ben dün doktora gittim. Bebek yüzüstü yatıyordu. 16. Haftamdayim. Doktor bana erkek dedi ama 1 ay sonra kesin derim dedi. Hatta bana pipi resmi verdi ama yine de kesin değil dedi. Bende çok merak ediyorum. Yüz üstü yatarken gördüğü şey pipi mıdır kordon olabilir mi. Fotoğraf koyuyorum ortadaki pipi diye verdiği. Madem net değil nedem verdi. Ya da aslında kesin ama yine de az da olsa bi yanılma payı mi bırakıyo acaba.
Ben pek anlayamıyorum ama kesin bir şey söylemek istememiştir onun için yanılma payı bırakmıştır

Çok haklısın aslında ama çok uzun ya ben o kadar sabredemem muhtemelen ,ama bir arkadaşım doğum yaptı geçen sene toplamda 5 kere gitmedi doktora hiç test yapmadı ilaç kullanmadı ,doktora da çok az gitti,normal doğumla bı tosun doğurdu😅😅
Zihni boşaltmak, rahatlatmak adına az gitmeyi bende önemsiyorum. Benimde bu şekilde yapan arkadaşlarım var onlarda güzel doğumlar yaptılar çok şükür :)

Kızlar ya bugün benim oğlan çok hareketli,saatlerdir durmuyor. Bir de o kadar sert hareket ediyor,vuruyor ki canım çok acıyor. Endişelenmeli miyim 🙄
Benimki de arada böyle oluyor. Hiç durmuyor uzun süre, sonrada bir kaç gün uysallaşıyor hah diyorum yordun kendini dinlen şimdi 🤗😅

Kızlar ya bugün benim oğlan çok hareketli,saatlerdir durmuyor. Bir de o kadar sert hareket ediyor,vuruyor ki canım çok acıyor. Endişelenmeli miyim 🙄

Benimkide şuan öyle direk göbek deliğine çalışıyor acıtıyor tipini yediğimmm yani normaldir bence

Kız bunlar anlaşmış gibi🤭 benimde dün gece ve sabah baya baya şiddetliydi hareketleri sarsılıyordu resmen karnım. Bugün ayaktaydım pek hissetmedim ama sertleşmeler oldu bende de. Şimdi onu takip etcem düzenli mi oluyor diye. Her şeyden korkuyoruz valla ya

Kız bunlar anlaşmış gibi🤭 benimde dün gece ve sabah baya baya şiddetliydi hareketleri sarsılıyordu resmen karnım. Bugün ayaktaydım pek hissetmedim ama sertleşmeler oldu bende de. Şimdi onu takip etcem düzenli mi oluyor diye. Her şeyden korkuyoruz valla ya

Bende de oldu ya gece kalktım ter su içinde kalmışım kasılmam vardı birde üzerimi değiştim biraz sırt üstü yattım düzeldi hemen 🤦‍♀️

Benimki 35 e kadar ayda bir dedi
Benim dr um ilk doğumumda 2 haftada bir gel diyordu onda doğum sigortası yaptırmıştım.Bunda ise ayda 1 çağırıyor bu kez hastanenin paketini aldım.Acaba sigortadan daha çok para almak için mi 2 haftada bir gel deyip böyle yaptı?

Mesela şeker yükleme testi de 1 kez 50 gr içirdi.Ilkinde ise 100 lük 3 saat yapmışlardı.Doğum paketi aldık diye maliyetten mi kısıyorlar ne yapıyorlar anlamadım.

Sweetim benimki de ezana yakın beni uyandırdı tekmelerle.

Benim dr um ilk doğumumda 2 haftada bir gel diyordu onda doğum sigortası yaptırmıştım.Bunda ise ayda 1 çağırıyor bu kez hastanenin paketini aldım.Acaba sigortadan daha çok para almak için mi 2 haftada bir gel deyip böyle yaptı?

Mesela şeker yükleme testi de 1 kez 50 gr içirdi.Ilkinde ise 100 lük 3 saat yapmışlardı.Doğum paketi aldık diye maliyetten mi kısıyorlar ne yapıyorlar anlamadım.
Yüklemeyi 50 yapmasi çok daha mantıklı bence,ayrıca benim de özel doktor her gittiğimde para veriyorum ama gelme diyor ,paragöz olsa bence daha çok gel derdi diye düşünüyorum,eşim de diyo bebeği anneyi düşünüyor hiç paraci değil diye.Bence bir sorun yoksa surekli çağırmak,sürekli test vs yapmak doğru değil ya

Yüklemeyi 50 yapmasi çok daha mantıklı bence,ayrıca benim de özel doktor her gittiğimde para veriyorum ama gelme diyor ,paragöz olsa bence daha çok gel derdi diye düşünüyorum,eşim de diyo bebeği anneyi düşünüyor hiç paraci değil diye.Bence bir sorun yoksa surekli çağırmak,sürekli test vs yapmak doğru değil ya
Elbette olması gereken 50 mg.İlkinde de sıkıntı yoktu benim neden o kadar çağırdı ki....Ve o zamanalr devlet hast. pandemiden dolayı randevu yasaktı.Aşırı hastası vardı adamın.

X