2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ne kadar süre de etki ettiği hakkında bir Bilgin varmı acaba? Bende 4-5gündür hap olarak alıyorum öyle aşırı rahatsız etmedi yan etki bakımından. Etki göremedim diye endişe ediyorum sadece. Belki onun için de erken mi bilmiyorum. Kullanmaya devam ediyorum ama tabi. Teşekkür ederim canım bilgi verdiğin için ❤️
Sağlıklı bir hamilelik dilerim sana da
1 hafta oldu canım kullanalı hemen etki etti bana ertesi günü ağrım baya hafiflemişti o zaten bebeğin tutunması ve kanama düşük olmaması için veriliyor canım belli bi etki göremezsin bebeğe etkisi büyük sağol canım amin hepimiz sağlıklı geçirelim inşallah 🤲😘

1 hafta oldu canım kullanalı hemen etki etti bana ertesi günü ağrım baya hafiflemişti o zaten bebeğin tutunması ve kanama düşük olmaması için veriliyor canım belli bi etki göremezsin bebeğe etkisi büyük sağol canım amin hepimiz sağlıklı geçirelim inşallah 🤲😘
Bende kanama oluyor canım kesilcek diye bekliyorum günlerdir ama yok hiç azalma bile olmadı. Hakkımız da hayırlısı olsun.

🤲🏼💕

Peki hafif dedi dediniz doktorunuz yenimi basladi sizde de ? Daha dun oldu bu durum insallah gecer bisey olmaz ya
Bende durup durup ara ara hep oluyor canim zaten eylülden beri bitmek bilmeyen. Bir kabus oldu benim için ilaç kullanıyorum geçiyor tekrar yeniliyor bu şekilde hamile kaldıysam hiç bisey olmaz Allah in izniyle korkma
C

Geçen hafta çok kötüydüm bu hafta sukur. Nefes darlığı hariç tüm belirtileri yaşadım.
Rabbım tez zamanda sifani versin kuzum çok geçmiş olsun

Bende durup durup ara ara hep oluyor canim zaten eylülden beri bitmek bilmeyen. Bir kabus oldu benim için ilaç kullanıyorum geçiyor tekrar yeniliyor bu şekilde hamile kaldıysam hiç bisey olmaz Allah in izniyle korkma

Rabbım tez zamanda sifani versin kuzum çok geçmiş olsun
Yok canım korkma ben gebeliğim boyunca idrar yolları enfeksiyonu ile uğraştım bişey olmaz allahın izniyle
Ayy Allah razi olsun ikinizden de icimi ferahlattiniz 😍💛

Kızlar bugün doktor randevum vardı. Beta 3000 le zar zor keseyi görebildik. Hiç lekelenme yok ama duphaston yazmış doktor. Kullanan var mı? Emin olamadım kullansam mı diye. Bi risk falan da söylemedi doktor

Kızlar bugün doktor randevum vardı. Beta 3000 le zar zor keseyi görebildik. Hiç lekelenme yok ama duphaston yazmış doktor. Kullanan var mı? Emin olamadım kullansam mı diye. Bi risk falan da söylemedi doktor
Alttan mi baktı cnm

Kullan tabiki kanamayı engelliyor ben transfer olduğumdan beri kesintisiz kullanıyorum

Bende kanama oluyor canım kesilcek diye bekliyorum günlerdir ama yok hiç azalma bile olmadı. Hakkımız da hayırlısı olsun.

🤲🏼💕
Onu bilmiyordum canım kusura bakma çokmu kanaman var doktorun ne demişti ilacın dozunu arttırır belki

Sen de Cuma görürsün bence pazartesi kesin görürsün aramızda 1 gün vardı zaten
Sanırım canim ne xaman gitsem kararsızım bende seni listeye eklemedim mi ben yoksa gözlerim mi bozuldu baktım göremedim yahuu

Ben duphaston kullanıyorum canım . 12.haftaya kadar devam edecekmişim. Tutunmayı arttıran bir şey bu haftalarda bir zararı yok . Tüp bebek tedavisinde de sıkça kullanılan bir şey

Onu bilmiyordum canım kusura bakma çokmu kanaman var doktorun ne demişti ilacın dozunu arttırır belki
Yok canım nerden bileceksin sorun degil. Doktorum ilacı artırmadı ilaca rağmen devam ediyorsa sağlıksız olabilir vücut atmak ister biz ilaçla sağlıksız olanı tutmaya çalışır süreci uzatırız gibi bişey dedi.
Yani çok fazla diyemiyorum ama az da degil ped kullanıyorum artık ortası doluyor gün boyu 😕

X