2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Tebrik ederim evet kese 2000+ olunca bakılıyor kalp atışınada keseden 10gün sonraya randevu verdi bana şu durumda bakmaz canım telaşlanma

Tebrik ederim evet kese 2000+ olunca bakılıyor kalp atışınada keseden 10gün sonraya randevu verdi bana şu durumda bakmaz canım telaşlanma

Kızlar dün gece kabus gibiydi ilk defa uykuya dalamama sorunu yaşadım tam dalarken nefesim kesildi niye böyle bişey olduğunu anlamış değilim çok korktum saat sabah 5 e kadar gözüm açıktı her dalışımda nefesim dönmedi uyuyamadım bide baş dönmesi kulak uyuldaması oldu dalacağım vakit çok korktum uyku apsesi falan olucam diye neyseki sabah 5 ten sonra dayanamayıp uyumuşum heralde bide boğazım çok gıcık yapıyor öksürüyorum kuru kuruya yine nefesim tıkanır böyle nefes darlığı yaşayanınız oldumu Ağrımda dün gece vardı çok korktum

Merhaba, ben geçen sene tüp bebek tedavisi görmüştüm erkek faktörüydü. İş durumumdan dolayı transfer tarihine 1 hafta kala ertelemek zorunda kaldık. Kramplardan şüphelenip dün test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim ❤ Hemen acilde kan verdim beta 618 çıktı Perşembe tekrar kan vericem cumartesiye de randevu aldım. İnşallah devamı gelir. Yaş 30, sat 20 Aralık, Eskişehir ilk çocuk olacak inşallah

Be
Ben aynı doktora gittim işinde iyi diye. Ama kötü bir enerji aldım. Normalde hemşireler tansiyon ölçer , kiloya bakar gider gitmez. Hep öyleydi. Hemşire sordu , vajinal mı , karından mı bakılacak diye. Karından bakıcam , dedi. Ben ikinci şok. Tabii ön bilgisi vardı. Kanamam bilgisi olduğu için , sanki 1-0 yenik başlamışım gibi davrandı. Zaten karın bölgem yağlı , zayıf biri değilim. İyi ki kese gördü. “Kesemsi bi şey “ dedi hatta. Erken haftalarda vajinal ultrason çok daha iyi çünkü. Ama bakmak istemedi. Kan tahlili istedi , 4+6 idim.
Emin olalım diye, ne gördüğümüze, dedi.

B-HCG (2400) ve progesteron (16) normal değerlerde gelince, normal bir gebelik gibi bu , dedi. Bilmiyorum, belki başka bir doktora gitseydim , ön yargılı muamele olmazdı bu kadar.
İşte ben de pozitif düşünmeye çalışıyorum elimden geldiğince, inşallah tutunur minikler.
Herkes dileğine kavuşsun

Yaa bu ne güzel haberdir böyle

Allah kendiliğinden nasip etmiş inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Keseyi gördünüz mü? Son adet tarihiniz nedir?

Maşallah çok sevindim sağlıcakla gelsin şöyle mucize bende istiyorum

Yaa bu ne güzel haberdir böyle

Allah kendiliğinden nasip etmiş inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Keseyi gördünüz mü? Son adet tarihiniz nedir?
Eklemeyi unutmuşum sonradan düzenledim. 20 Aralık son adet tarihim. Çok teşekkür ederim keseyi cumartesi görürüz inşallah.
Maşallah çok sevindim sağlıcakla gelsin şöyle mucize bende istiyorum
Çok teşekkürler İnşallah size de uğrasın mucizeler

Kızlar sizin tsh bakıldı mı? İlk gebeliğimde 4.65 çıktığı İçin ilaç başlamıştım hala kullanıyorum bu sefer doktorum tsh bakmamış. Aklıma takıldı.
Evet saglik ocginda bakildi 5.69 cikti ama saglik ocginda knlar 1gun bekledigi icin dogru sonuc vermez acilden ozelden faln verin dediler verdim 1 saat sonra 2.24 cikinca ilaca gerek yok dediler 2.5uzeri icin ilac veriliyormus.

Adete 3 gün kala gebelik testi yaptım normal gebelik negatifti. şuan adetim 3 gün geçti gebelik yokturda büyük ihtimalle anlamadım olsa test yaptığım da çıkardı heralde
Canım inan çok uzun süredir istediğimiz için herşeyi, her semptomu yaşadım neredeyse. Ama artık o kadar yipranmistim ki adet günü gelmeden test yapmıyordum. Adet 1. Gününe bile erken yapmışsın dedi doktorum. En doğru sonuç adetin üstünden 1 hafta geçince oluyormuş

Doğru diyorsun canım bende test yaptım biraz önce adetim 3 gün geçiyor

Eklentiler

• IMG_20220119_123050.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…