2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
🙂 insallah dilediginiz gibi olur. Boyle cocuklar kardeşleri olduktan sonra degisiyor derler. Hayirlisiyla ikinci yavrunuz dogsun aralarında guzel bir sicaklik olusacaktir 😍 kuzenim de sizin durumunuzdaydi simdi iki kardes yapışık gibiler 🤭
Ahhh insallah şehir disindayiz yapayalniziz oglum çok sıkılıyor insallh cok guzel olur😍😂

Su an 6+3 diyor uygulama. Kismet olursa eger haftasonuna 7 haftalik oluyorum, doktorda eger keseyi dolu gorurse, ozaman soylerim diye dusunuyorum. Haftaya annemlerde olacagim tum hafta durmam mumkun degil haha..Kayinvalideme soylemek istemiyorum hemen acikcasi, kocam duramaz zorliicam. Zorlayacagim, cunku ona soylersek kem gozlu elti bozuntusuda duyar onun hemen duymasini istemiyorum. O duyarsa gorumcelerede haber ucar, ordan burdan ucmasini istemiyorum haberin, bizden cikmasini isterim. Bak simdi durduk yere kalbime fesat soktum affet Allahim haha..
Sen ben olabilirmisin ?😂

ben 5+6 iken gittim doktora alttan muayene sakıncalı olduğu için alttan muayene ettirmedim sen de öyle yap bence kesinlikle alttan muayeneye musaade etme. bebeğin karından görünmesi için de 6. haftaya yaklaşmışken git o zaman bebeği göremese de keseyi çok rahat görür karından doktor. ama eger bebeği göreyim kalp atışını da duyayım dersen 6. hafta dolduktan sonra 7. haftaya girince git doktora. ben 5+6 da gittim karından kese ve yolk salc göründü ama bebeği göremedi alttan baksak görürüz belki dedi ama ben izin vermedim. önümüzdeki perşemde 7+1 iken kontrole gideceğim muhtemelen eger varsa bebeği görür kalp atısını da duyarım.
Alttan muayene nin sakincasini nerde duydunuz, okudunuz, gordunuz? Kulaktan dolma laflarla umarim yanlis bilgilendirme yapmiyosunuzdur..

Ilk cocugumda ilk kontrolumden son kontrolume kadar hep alttan muayene oldum. Karnim dana gibiyken bile ultrasonla olmasa bile alttan yine kontrolunu yapti doktorum. Allaha bin sukur ve vajinal enfeksiyonum oldu (olmamasi icin alttan muayene ekstra onemli), ne bebegime zarari oldu, nede bisey. HIC sevmedigim bu muayene sekli ama yapacak bisey yoktu 😁😅

Bu arada yarin oglen doktor randevum var. Heyecanliyim ♥️♥️♥️ Insallah kalbini duyariz veya kesede onu goruruz, hersey yolundadir ve saglikla kavusurum bu guzel beklemenin sonunda ona 🥰

Ya simdi gunahini almiim kv’min, ona lafim hic yok iyi anlasiriz. Kadinin yaninda yasiyor diger oglu, ister istemez duyar, soyler kv. Sevincine yenik duser yani. Dogal olarakta karisi duyar. O yuzden soylemek istemiyorum 😅
Benimki eltime asik ben soylesem direk eltime gider olaylar o yuzden 🤣aman kalsin

Bu arada yarin oglen doktor randevum var. Heyecanliyim ♥️♥️♥️ Insallah kalbini duyariz veya kesede onu goruruz, hersey yolundadir ve saglikla kavusurum bu guzel beklemenin sonunda ona 🥰
Buradaki arkadaslar boyle yazinca benim aklim burada kaliyor 🤭 nsallah gupguzel haberlerle gelirsiniz 😍

maviss_34 maviss_34 sonucun ne oldu aceba
bir de beni eklermisin
Çıkmamış canim Yaş Şehir son adet tarihi bir de Kaçıncı çocuk bilgilerinizi yazmanız yeterli eklemem icin🤗
maviss_34 maviss_34 senin kan aldirma ne oldu canim? Guzel haberlerini bekliyoruz!
Sağlık ocağında ilk ve son kan verisim çıkmadı hala🙄
Kuzum guzel haberlerle gel insallah bekliyoruz heyecanla 🥰😍

Gunaydin arkadaslar accaayip basim dönüyor bugun. Mide bulantisina belki kraker de bas dönmesine yapacak birsey biliyor musunuz

X