2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Stres yapma bence. Yarın kan verince belli olur hemen negatif düşünme belki daha çok erkendir
Hayırlısı inşallah beklemedeyim hala e nabiza yansimamis sonuçlar ara ara lekelenme hafif kasık ağrısı var
Kızlar ya hamilelikte nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz vücudunuza ? Normal nemlendirici krem kullanılmaya devam ediliyor mu daha doğal ne kullanabilirim diye düşünüyorum aklıma gelmiyor. Bacaklarım çok kuruyor duştan sonra kullanmak üzere bir şeyler arıyorum
Ben niveanin nemlendiricisini kullanıyorum neutregina nin mavi şişedeki nemlendiricisi de güzel yağlı his bırakmıyor. Çok doğal olsun diyorsan incia öneririm ama o da vazelin gibi doğal yağlardan mütevellit olduğundan günlük kullanıma uygun değil bence. Yine de içine sinmiyorsa Bioderma mustela nin bebek losyonlarini kullanabilirsin ama bacaklara çok gider sanırım baya cep yakıyor fiyatlar

Ben henüz kahveyi kesemedim nasıl keserim onu da bilmiyorum zaten aralıklı oruç yapıyorum. Şekerini başka türlü dengede tutamıyorum yoksa henüz gebelik var mı yok mu onu da bilmediğimden daha rahatım.

Ben henüz kahveyi kesemedim nasıl keserim onu da bilmiyorum zaten aralıklı oruç yapıyorum. Şekerini başka türlü dengede tutamıyorum yoksa henüz gebelik var mı yok mu onu da bilmediğimden daha rahatım.
Gebelik varsa ki insallah vardir, kahve günde bir kahve fincani izin veriyorlar. Bir gebe arkadas kahvesini fincanini kucuk makinesini yanında tasirdi :)

Insallah canim benim de 2.gebeligim olacak 3 yaşında oğlum var yaklaşık 5 aydır istiyoruz bu ay ilk defa ovulasyon ile denedim o yüzden bi hayli umutlandım umarım umutlar yıkılmaz 🙄🙈
Canım ovulasyon ü nasıl kullandın sence benimki dün olmusmu

Eklentiler

• IMG_20220111_144005.jpg
    IMG_20220111_144005.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 48
Beni de en çok çay zorluyor. Bir tek sabahları içiyorum ama gün içinde içmeye çok alışmışım 😕

Aynen öyle 😊 dediğiniz gibi neredeyse adetime 4 gün kala gebe kaldım günü tahmin ediyorum 🥰 benimki 3. gebelik bu planlı bir gebelik değildi şu anlık tek korkum bulantılar, bulantılar dan yana ben çok muzdaribim henüz gelmemiş sizde bulantı falan var mı
Geberiyorummmmmm bulantidan 😂

Kizlar iyi akşamlar eşlerinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu? İlk hamileligim de patik almıştım bide kutu almıştım test ile birlikte kutunun içine koyup baya hediye paketi sarmistim açana kadar meraktan catlamisti 😅😅 suan düşünüyorum resmen benden geçmiş gibi ya bu sefer dümdüz söylerim heralde var mı fikriniz😍

Kizlar iyi akşamlar eşlerinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu? İlk hamileligim de patik almıştım bide kutu almıştım test ile birlikte kutunun içine koyup baya hediye paketi sarmistim açana kadar meraktan catlamisti 😅😅 suan düşünüyorum resmen benden geçmiş gibi ya bu sefer dümdüz söylerim heralde var mı fikriniz😍
3gebelik yasadim ucunde de eve gelsin neler yapcam beler diye hayaller kurdum ama ucunde de telefonda haber vermek zorund kaldim cunku bulantiyla hastanelik oldugum icin serum yerken ogreniyor hep😂😂😂

Allah yardımcın olsun erken başlamış canim ben hiç kusmamkstim ama sürekli midem bulandırdı 3 ay sadece krakerle geziyordum çocuk gibi🙈🤣
Valla cok zor ama insallah cabuk atlatirim bu sefer ya bide oglum var 7yasinda yatacak vaktim bile yok😁

3gebelik yasadim ucunde de eve gelsin neler yapcam beler diye hayaller kurdum ama ucunde de telefonda haber vermek zorund kaldim cunku bulantiyla hastanelik oldugum icin serum yerken ogreniyor hep😂😂😂
Hic mi sektirmedi bu bulantı yahu hani derler ya Hee hamilelik farklı geçer diye yalan mı yani😂😂

Ben hic beklemedigim icin testte cift cizgiyi gorunce 'ben dogru mu goruyoruumm ben dogru mu goruyoruumm' diye kosarak salona gitmistim 😂 adam şok

Valla 10 aydır deniyorduk, banyoda test yapıp, elimde testle yanına gittim, öyle dümdüz şok halimle😂 Aslında hayallerim vardı sürprizle ilgili ama bekleyemedim 😜

Evett canım gece 4 e gelirken 😊😊😊 senin ilki erkekti demi hangi gün deneme komşuyu hatırlıyormsn tam yum da erkek oluyır diyorlar tabiki rabbim bilir
Evet canim ilki erkek öyle olduğunu bilmiyordum bide onda ovulasyon falan bilmiyordum hatta ne zaman ki ilişkide oldu onuda kestiremedigim için şansa oldu biraz tabi ki önemli olan sağlıklı olması ama erkeği tattım Rabbım bir de kiz evlat nasip eder inşallah ♥️😍 yoksa da ikisi de evlat başım üstünde yerleri var 🧿

X