2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Deprem bölgesinde olan arkadaşlarim çok çok geçmiş olsun🥺🤲🏻 bende Diyarbakırdayim bi sıkıntısı olan var mı? Diyarbakirda yardım edebileceğim bi durum olursa bas üstüne 🥺 bizde buralarda yalnızız kimsemiz yok mecbur evlere geri girdik
İnşallah kimsede bi sıkıntı yoktur🥺

Deprem bölgesinde olan arkadaşlarim çok çok geçmiş olsun🥺🤲🏻 bende Diyarbakırdayim bi sıkıntısı olan var mı? Diyarbakirda yardım edebileceğim bi durum olursa bas üstüne 🥺 bizde buralarda yalnızız kimsemiz yok mecbur evlere geri girdik
İnşallah kimsede bi sıkıntı yoktur🥺
Kuzum artcilar olmaya devam ediyormuş annenlerin yanına gitme sansiniz yokmu en azından tedbir amaçlı insan korkuyor gene de

Kuzum artcilar olmaya devam ediyormuş annenlerin yanına gitme sansiniz yokmu en azından tedbir amaçlı insan korkuyor gene de
Canım ben My_Moonlight06 My_Moonlight06 gönderisinde de yazdım annem yanıma gelmişti Diyarbakıra. Gidecegi gün deprem oldu bizde bilet bulamadık. Anca pazartesiye buldum o da bursaya iniyor. Abimler Manisa'dan bizi almaya geliyorlardi Konya'da mahsur kaldılar yollar kapalı 🥺 bekliyoruz mecbur burda kimseyi tanımıyoruz eşim şuan yok, araç yok kaldık böyle. Evde bi kaç çatlak var ama nedir ne değildir bilmiyoruz
Çok korkuyoruz ama şuan çocuğu düşünüyoruz bi yandan disarilarda üşüttü Allah herkesin yardımcısı olsun🥺

Canım ben My_Moonlight06 My_Moonlight06 gönderisinde de yazdım annem yanıma gelmişti Diyarbakıra. Gidecegi gün deprem oldu bizde bilet bulamadık. Anca pazartesiye buldum o da bursaya iniyor. Abimler Manisa'dan bizi almaya geliyorlardi Konya'da mahsur kaldılar yollar kapalı 🥺 bekliyoruz mecbur burda kimseyi tanımıyoruz eşim şuan yok, araç yok kaldık böyle. Evde bi kaç çatlak var ama nedir ne değildir bilmiyoruz
Çok korkuyoruz ama şuan çocuğu düşünüyoruz bi yandan disarilarda üşüttü Allah herkesin yardımcısı olsun🥺
Ahh kuzum benim ya Çaresizlik böyle bişey sanırım elin kolun bağlı hiç bişey yapamıyorsun 😔 Rabbim yardımcınız olsun hiç bişeycik olmadan Manisa'ya varırsınız inşallah 🤲

Ahh kuzum benim ya Çaresizlik böyle bişey sanırım elin kolun bağlı hiç bişey yapamıyorsun 😔 Rabbim yardımcınız olsun hiç bişeycik olmadan Manisa'ya varırsınız inşallah 🤲
Aynen öyle hiç bilmedigimiz yerlerde olunca insan nereye gideceğini bilemiyor🥺 kimse kimseye ulasamiyor🥺 rabbim herkesin yardımcısı olsun🥺🤲🏻

Dilosum ben Bursa’ya taşındım.
Abinler mi almaya gelecek ne yapacaksınız?
İnegöldeyim ben kalacak yer birkaç saatlik bile olsa seve seve gelip alırız annenle seni bebişi. Misafir edebiliriz canım benim
Saat farkı filan olursa muhakkak haber et oralarda beklemeyin soğukta sakın

İnegöldeyim ben kalacak yer birkaç saatlik bile olsa seve seve gelip alırız annenle seni bebişi. Misafir edebiliriz canım benim
Güzel kalbine kurban olduğum Rabbim her daim yolunu bahtını açık eylesin 🤲😇

Ah gönlü güzel arkadasim🙏🏻 Allah razı olsun gündüz Saat 4te inecek uçak kayinvalidemler gelecekmis almaya. Allah razı olsun tekrardan 🙏🏻🙏🏻

Duygulandiriyorsun beni canim benim🥹

Evimde hasar yok çok şükür ama yinede
Duygulandiriyorsun beni canim benim🥹
Kuzum havaalanına gidip isim uazdiriyorsun Ankara'ya İstanbul'a yardım getiren uçaklar bedava götürüyor ben gece bindim bı 6 saat bekledim sansliydim sherkes günlerce beklemiş Ankara'ya indimnsinra hızlı trenle memleketime döndüm haberinnolsun

Kuzum havaalanına gidip isim uazdiriyorsun Ankara'ya İstanbul'a yardım getiren uçaklar bedava götürüyor ben gece bindim bı 6 saat bekledim sansliydim sherkes günlerce beklemiş Ankara'ya indimnsinra hızlı trenle memleketime döndüm haberinnolsun
Benim de bebeğim hasta diye öncelik tanıdılar yoksa imkanı yok gelemezdik mahşer günü gibi oralar

Benim de bebeğim hasta diye öncelik tanıdılar yoksa imkanı yok gelemezdik mahşer günü gibi oralar
Bebeklilere öncelik tanıyorlar bence bizim uçak full çoluk çocuk lu aileydi oy kuzum inşallah bian önce toparlansin bizimkide çok mu yorulmuş bilmiyorum uykusundan kaç kere ağlayarak kalktı emzirince kucağımda susuyor biyerimi ağrıyor bilmiyorum calpolda almamışım yanima kucağımdan inmek istemiyor inşallah hasta olmaz sizin bebiste bian önce toparlar 😭

Ya gerçekten mi? Sana da çok geçmiş olsun canım çok sevindim bisey olmamasina🙏🏻 ben internetten almaya çalışırken anında tükendi havaalani da çok doluymuş eşim söyledi cocukta hasta çok bekleriz gidemeyiz diye gitmedik

Kızlar nasılsınız biz depremden beri adananın bir köyündeyiz eşimin ailesinin köyü, çok şükrediyorum başımızı sokacak bir yerimiz var diye. Evde hasar var rapor çıkmasını bekliyoruz. Ona göre hareket edeceğiz. Depremden önce yazdıklarıma baktım da yok uyumuyor yok omzum ağrıyor filan diye ama deprem olduğu günden beri çocuğum 1 kez bile eskisi gibi ağlamadı ben şuan yazarken ağlıyorum ama o stresi atlatmam için midir nedir yetişkin gibi davranıyor size yemin ederim uykusu gelince tık diye uyuyor dizimde, emmeyle ilgili sıkıntımız vardı yok oldu gitti, yabancılara ağlıyordu koşa koşa çıkıyorduk gittiğimiz evlerden, şimdi gülücük saçıyor ilk kez gördüğü insanlara bile, köy evinin geleni gideni eksik olmuyor tahmin edersiniz çocuk bildiğiniz büyüdü, geceleri 1 kez bile kriz ağlaması yok.Benim aklımdan gitmiyor o gece. geceleri uyuyamıyorum ama sanırım hissediyor zor durumda olduğumu iyi olmadığımı, çaresizliğimi. Bebeklerin ne kadar güçlü olduğunu daha iyi anladım. Kendimi düşünmeyi bırakıyorum yakınlarım aklıma geliyor. Kaybettiklerim. Ben pek iyi değilim saçmalıyorsam beni affedin kimle konuşsam ağlıyorum eve giremeyeceğim bir süre daha köyde yaşacağız şu huzuru bir daha hangi apartmanın kaçıncı dairesinde hissedeceğimi bilmiyorum. Allah’a bin şükür başımızı sokacak bir yerimiz var. Allah yardım bekleyen şifa bekleyen herkesin yardımcısı olsun. Allah iyiliğinizi oraya ulaştırsın hayırlarınızı kabul etsin. Bir daha böyle bir acı yaşatmasın kimseye.

Ben de adıyamanda 3 gündür dışarda yatıyordum bir damla su bile yoktu kızım hasta oldu soğuktan sütüm gitti bebeğim aç kaldı ama o kadar akıllıydı ki deprem anından dün gece annemin yanına gelene kadar gıkı çıkmadı eve girdik girdiğimizden beri susmadı çocuk 3-4 günün acısını çıkardı resmen annem soğuktan ağrılarını hissetmemiş sıcağa gelince anladı dedi sabah hastaneye götürdüm 3 günde yarım kilo kaybetmiş kızlar çok kötü çok durup durup ağlıyorum psikoloji falan kalmadı
Çok geçmiş olsun, burdan okuyarak, izleyerek zor dayandigimiz şeyleri yaşamışsınız. Şükür hayattasınız, bebekleriniz yanınızda. Allah'ım bı daha yaşatmasın. Allah kalanlara sabır ve dayanma gücü versin. Hepimizin başı sağolsun, bu büyük bir felaketti.
Ne zaman ne ihtiyacınız olursa yazın, içinizi dökün, saatlerce konuşur dertlesiriz.
Yaraları birlikte saralım 🙏🏻

Bebeklilere öncelik tanıyorlar bence bizim uçak full çoluk çocuk lu aileydi oy kuzum inşallah bian önce toparlansin bizimkide çok mu yorulmuş bilmiyorum uykusundan kaç kere ağlayarak kalktı emzirince kucağımda susuyor biyerimi ağrıyor bilmiyorum calpolda almamışım yanima kucağımdan inmek istemiyor inşallah hasta olmaz sizin bebiste bian önce toparlar 😭
Aminn biz ilk gün calpol verdik ağrıları dinsin diye kesintisiz 8 saat uyudu ne zaman uyusa gözleri kapalı 2-3 kere ağlıyor onların yaşadıkları da kolay değil

Ya gerçekten mi? Sana da çok geçmiş olsun canım çok sevindim bisey olmamasina🙏🏻 ben internetten almaya çalışırken anında tükendi havaalani da çok doluymuş eşim söyledi cocukta hasta çok bekleriz gidemeyiz diye gitmedik
Çocuğum hasta derseniz öncelik tanıyıp önce sizi bindiriyorlar

X