2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Sağlık ocağına kan vermeye gittim önceki değerimin 200 olduğunu görünce doktor böyle blr surat yaptı mırın kırın etti biraz daha mı beklesek kan vermek için diyor dedim 4 gün geçmiş zaten daha ne bekleyeceğiz 😤
Benden bugün almadı Aile Hekimim :) İdrar tahlilini de tekrar etmedi bol su iç. Değerin de güzel artmış keseyi gör gel dedi. Önceki yaşadıklarımı da bildiği için. Elime de bi saksı çiçek tutuşturdu. Relax oluyoruz çiçek suluyoruz hamileliğin tadını çıkarıyoruz dedi :KK48:

Canım ben de az önce sağlık ocağına sonuçlarımı almaya gittim. Ve enteresan bi şeyle karşılaştım böyle bi şey yaşayan var mı? Sağlık ocağındaki beta :182 özelde yaptırdığım beta: 235 ikisini de cuma günü yarım saat ara ile yaptırdım
Lab farklılığı ondan oluyor sürekli aynı yerde verip takip etmek gerekir

Benden bugün almadı Aile Hekimim :) İdrar tahlilini de tekrar etmedi bol su iç. Değerin de güzel artmış keseyi gör gel dedi. Önceki yaşadıklarımı da bildiği için. Elime de bi saksı çiçek tutuşturdu. Relax oluyoruz çiçek suluyoruz hamileliğin tadını çıkarıyoruz dedi :KK48:
Ah ne güzel bir aile hekimi hayallerde ancak ya ne kadar düşünceli çiçek filan vermesi😍😍benimki zaten bir alem ekim ayında ayağım 2. Derece yanık olmuştu ne üstüne basabiliyorum ne ayakkabı giyebiliyorum gittim buna rapor için başka doktorlar çağrıldı ancak öyle rapor alabildim🙈

Canım ben de az önce sağlık ocağına sonuçlarımı almaya gittim. Ve enteresan bi şeyle karşılaştım böyle bi şey yaşayan var mı? Sağlık ocağındaki beta :182 özelde yaptırdığım beta: 235 ikisini de cuma günü yarım saat ara ile yaptırdım
Tabi laboratuvarlar farklı olduğu için doğal bir durum canım sen ona takılma benim de mesela ilk özele verdim 55 2 gün sonra sağlık ocağında 200 çıktı 4 kat artmış gibi duruyor ama lab. Farklı bugün sağlık ocağında tekrar verdim aynı yer olduğu için kaç kat arttığı daha net anlaşılmış olacak sen de bugün veya yarın ya özelle ya sağlık ocağıyla devam ederek yükselişi takip et

İyi hadi içim rahatladı canım. Ben bugün özelde gene beta testi için kan verdim. Ordaki artışa bakıcam çünkü sağlık ocağında çok geç çıkıyor 1 saate beta sonucum çıkacak inşallah yükselmiştir🥺 12.15 e de kadın doğum randevusu aldım.

İyi hadi içim rahatladı canım. Ben bugün özelde gene beta testi için kan verdim. Ordaki artışa bakıcam çünkü sağlık ocağında çok geç çıkıyor 1 saate beta sonucum çıkacak inşallah yükselmiştir🥺 12.15 e de kadın doğum randevusu aldım.
Tabi laboratuvarlar farklı olduğu için doğal bir durum canım sen ona takılma benim de mesela ilk özele verdim 55 2 gün sonra sağlık ocağında 200 çıktı 4 kat artmış gibi duruyor ama lab. Farklı bugün sağlık ocağında tekrar verdim aynı yer olduğu için kaç kat arttığı daha net anlaşılmış olacak sen de bugün veya yarın ya özelle ya sağlık ocağıyla devam ederek yükselişi takip et

Haberlerini bekliyoruz canım🥰

Canım sende kanama oldu mu
Bel ve kasık ağırsa oldu mu
Kanama olmadı 1 kere 1 damla kahverengi bişey geldi ogunde çok yorulmuştum ondan sanırım sonra olmadı bel kasık ağrım fazla oluyor bacağıma vuruyor uzanıyorum genelde ağrı kesici almamak için

Selam kızlar hepinize hayırlı sağlıklı gebelikler diliyorum 🕊

12.04 de beta 97.80 mıu/ml
16.04 de beta 351 mıu/ml çıkmış (sonucu görmedim doktorum söyledi 🥺)
Değer çok güzel artmış dedi ama tedirginlik gitmedi üstümden 2 düşüğüm var bu sıkıntı stresi nasıl atıcam hiç bilmiyorum 😓
Sizce değer iyi mi
İnş bi sıkıntı çıkmadan atlatırız hepimiz bu günleri

Selam kızlar hepinize hayırlı sağlıklı gebelikler diliyorum 🕊

12.04 de beta 97.80 mıu/ml
16.04 de beta 351 mıu/ml çıkmış (sonucu görmedim doktorum söyledi 🥺)
Değer çok güzel artmış dedi ama tedirginlik gitmedi üstümden 2 düşüğüm var bu sıkıntı stresi nasıl atıcam hiç bilmiyorum 😓
Sizce değer iyi mi
İnş bi sıkıntı çıkmadan atlatırız hepimiz bu günleri
Değerlerin süper artmış canım bence en olumluyu düşün🧿🧿🧿

Rahim büyüyor ama. Sebebi o. Kanama olmadığı sürece korkmamak gerek. Hoş kanama da olsa her kanama düşük değil. Ben kızımda iki kez kanama geçirdim biri çok yoğundu yine birşey olmadı. 🥲 Onun kaderi başkasının elindenmiş şimdi diyorum keşke çabalamasaydım tutmak için.
Canım kaza mı geçirdi yavrun☹️

X