2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba uyku hali başından beri bende de var. Hele işte olunca öğleden sonra çok fena bastırıyor, zorlanıyorum. Bir kaç gündür de buna bulantılar eklendi. Hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏻
Evet benimde öyle uykum geliyor hemen heran uyurum😃bulantı iki gundur var aynenyemek herşeyi yiyemiyom salçalı yağlı midemi bulandırıyor hafif yemekler salata vs yiyom onda bile çok yiyince bulanıyor yemek videosu bakamiyom yemek görmek istemiyom🙄😃😃

Imarım bebişlerimiz sağlıklıdır böyle düşünmeden edemiyorum😢🙏🏼
Rahim büyüyor ama. Sebebi o. Kanama olmadığı sürece korkmamak gerek. Hoş kanama da olsa her kanama düşük değil. Ben kızımda iki kez kanama geçirdim biri çok yoğundu yine birşey olmadı. 🥲 Onun kaderi başkasının elindenmiş şimdi diyorum keşke çabalamasaydım tutmak için.

Rahim büyüyor ama. Sebebi o. Kanama olmadığı sürece korkmamak gerek. Hoş kanama da olsa her kanama düşük değil. Ben kızımda iki kez kanama geçirdim biri çok yoğundu yine birşey olmadı. 🥲 Onun kaderi başkasının elindenmiş şimdi diyorum keşke çabalamasaydım tutmak için.
Ben hamileliğimi bu ufak kanamayla öğrendim 🙈 çok şükür ondan sonra bi daha görmedim doktorum tutunma kanaması dedi ama ilk çocuk tecrübesiz olunca daha çok evham yapıyor insan

Benim bu akşam kanamam oldu kızlar ya tuvalete gittiğimde peçeteye açık pembe kan geldi bir kez oldu devamı gelmedi ama ne yapsam bilemedim😕

Benim bu akşam kanamam oldu kızlar ya tuvalete gittiğimde peçeteye açık pembe kan geldi bir kez oldu devamı gelmedi ama ne yapsam bilemedim😕
Kuzum doktorum bana söyledi yerleşme kanamasıymış o olabilir..Eğer ped koyduğunda dolmuyorsa sıkıntı yapma olabilir, mide bulantin başlayabilir, şiddetli kasık ağrısı yaşayabilirsin bunlar olabiliyormuş bu haftalarimizda 😊

Kuzum doktorum bana söyledi yerleşme kanamasıymış o olabilir..Eğer ped koyduğunda dolmuyorsa sıkıntı yapma olabilir, mide bulantin başlayabilir, şiddetli kasık ağrısı yaşayabilirsin bunlar olabiliyormuş bu haftalarimizda 😊
Ay canım çok sağ ol ya içim biraz daha rahatladı bir kez geldi öyle yoğunda değildi zaten inşallah yerleşme kanamasıdır insan çok tedirgin oluyor🥰

Kanama yok ama bulantı başladı doğru ve kaşık ağrısı oluyor sende basladimi bulanti

Kızlar ilk kontrolünüze ne zaman gittiniz? Cuma günü silik çizgiyle öğrendim daha çok yeni. Erkenden gidince de bir şey olmuyor ama bir kaybım var. Birkaç gende heterozigot çıktı, sulandırıcı falan başlarsa diye erken gitmek istiyorum ama bilemedim.
Canım bende de heterozigot 4 müydü 5 miydi neydi tam bilmiyorum ama pıhtılaşma durumu çıktı (9 haftalık bir kaybım var ondan sonra bakılmıştı, 2. Gebeliğimde hamile kaldığımı öğrendiğim gibi doktor başlamıştı hem iğne hem coraspine çok şükür sağlıklı kızım var) şimdiki gebeliğimde normal ultrasonda doktor küçük bir oluşum görüyorum beyan ile uyumlu dedi o nedenle hemen iğneye başladı, coraspine de 10 gün sonraki kontrolden sonra başlarız dedi, çok geç kalmadan kontrole git yada kaybın varsa kendin coraspine başla doktora gitmeden, benim doktor coraspin iğneden bile etkili ama olaki olağanüstü bir durum olur müdahale edilmesi gerekir üzerinde 1 gün geçmesi gerek diye önce iğne ile başladı bu sefer

Canım bende de heterozigot 4 müydü 5 miydi neydi tam bilmiyorum ama pıhtılaşma durumu çıktı (9 haftalık bir kaybım var ondan sonra bakılmıştı, 2. Gebeliğimde hamile kaldığımı öğrendiğim gibi doktor başlamıştı hem iğne hem coraspine çok şükür sağlıklı kızım var) şimdiki gebeliğimde normal ultrasonda doktor küçük bir oluşum görüyorum beyan ile uyumlu dedi o nedenle hemen iğneye başladı, coraspine de 10 gün sonraki kontrolden sonra başlarız dedi, çok geç kalmadan kontrole git yada kaybın varsa kendin coraspine başla doktora gitmeden, benim doktor coraspin iğneden bile etkili ama olaki olağanüstü bir durum olur müdahale edilmesi gerekir üzerinde 1 gün geçmesi gerek diye önce iğne ile başladı bu sefer
Akşamları bir coraspin içiyorum canım, yarın kan verecem, salıya randevu aldım. Sağlıkla gelsinler inşallah ❤️

X