2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Akşamları bir coraspin içiyorum canım, yarın kan verecem, salıya randevu aldım. Sağlıkla gelsinler inşallah ❤️
Coraspine başladı isen sıkıntı yapmana gerek yok dediğim gibi benim doktor iğneden daha etkili dedi
Bu arada ben başladım oksapar iğneye her gün düzenli inşallah rabbim sağlıcakla elimize almayı nasip etsin

Bugün çok kasık ağrım oldu benim. Biraz üzücü bir gündü benim için yoruldum da. Sanırım ondan akşam geldim uyudum geçmedi şimdi yeni yeni azaldı.
Bende de var kasık ağrısı. Hatta bazen korkutuyor, korka korka lavaboya gidiyorum gelen bir şeyler var mı diye 😅
Benim bu akşam kanamam oldu kızlar ya tuvalete gittiğimde peçeteye açık pembe kan geldi bir kez oldu devamı gelmedi ama ne yapsam bilemedim😕
Kahve ve pembe bu zamanlar olabilir. Kırmızıya dönmediği sürece sorun yok. Yine de artarsa doktoruna söyle, progestan başlayabilir

Mide bulantısı çok fena 🤢 ben doğana kadar böyleydim ilkinde şimdi de başladı hayırlısı diyorum ☺️

Bende de var kasık ağrısı. Hatta bazen korkutuyor, korka korka lavaboya gidiyorum gelen bir şeyler var mı diye 😅

Kahve ve pembe bu zamanlar olabilir. Kırmızıya dönmediği sürece sorun yok. Yine de artarsa doktoruna söyle, progestan başlayabilir
Çarşamba gideceğim doktora zaten inşallah artmaz☺️

Bende geçtiğimiz çarşamba gittim küçücük keseyi gördük şuan 5+4 iki hafta sonra yine gel dedi ama böyle içim içimi yiyor. Ağrılarım oluyor ara ara siz de yaşıyor musunuz ağrı
Benimde ara ara ağrım ve özellikle batma gibi ağırlarım oluyor çok ilginç 🤔hepimizin daha yeni olduğu içindir bu belirtiler umarım ❤️

Benim bu akşam kanamam oldu kızlar ya tuvalete gittiğimde peçeteye açık pembe kan geldi bir kez oldu devamı gelmedi ama ne yapsam bilemedim😕
Miniğin kendisine içerde yer edindiği içindir inanıyorum seninle kalmaya sağlıklı bi şekilde devam edicek içini ferah tut dualarımız bir olsun inşallah Allahım korusun bizleri 🤲🏻

Miniğin kendisine içerde yer edindiği içindir inanıyorum seninle kalmaya sağlıklı bi şekilde devam edicek içini ferah tut dualarımız bir olsun inşallah Allahım korusun bizleri 🤲🏻
Sağ ol canım inşallah sıkı sıkı tutunuyordur da yerleşme kanamasıdır dualarımız hep bir zaten kuzum inşallah hepimiz alacağız kucağımıza bebeklerimizi🥰

Ben dün kese ve bebeği gördüm. Kalp atışı da ultrasonda görülüyordu ama duyamadık çok küçük sonra bakalım dedi doktor. Karından baktı vajinal baksa duyulurdu bence ama sorun yok her şey yolunda görünüyor dediği için bende talep etmedim. 6+3tu gittiğimde. İki hafta sonra tekrar gideceğim.
Maşallah canım sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰darısı bize

Canım benim de oldu bu sabah kahvemsi gibiydi daha çok peçeteye geldi biraz sonra sildikce azaldı, çok fazla da değildi zaten ama korktum. Tekrar gittiğimde lavaboya yok gibiydi. Adet zamanı da oldu sonra bebeği de gördük zaten normaldi her şey o sebeple çok telaş yapmiyorum. Biraz daha takip edip doktorumu arayacağım öğlene doğru zaten kan ve idrar sonucu için arayacaktim. Sana da haber veririm

Canım benim de oldu bu sabah kahvemsi gibiydi daha çok peçeteye geldi biraz sonra sildikce azaldı, çok fazla da değildi zaten ama korktum. Tekrar gittiğimde lavaboya yok gibiydi. Adet zamanı da oldu sonra bebeği de gördük zaten normaldi her şey o sebeple çok telaş yapmiyorum. Biraz daha takip edip doktorumu arayacağım öğlene doğru zaten kan ve idrar sonucu için arayacaktim. Sana da haber veririm
Tamam kuzum çok sağ ol🥰
Keseyi de bebeği de gördüysen çok iyi canım kahve akıntı aktif kanama olmadığı anlamına geliyordu zaten onda korkacak bir şey yok önemli olan kırmızı olmasın

Sağlık ocağına kan vermeye gittim önceki değerimin 200 olduğunu görünce doktor böyle blr surat yaptı mırın kırın etti biraz daha mı beklesek kan vermek için diyor dedim 4 gün geçmiş zaten daha ne bekleyeceğiz 😤

Sende hangi genlerde pıhtılaşma vardı
Burhaniye 'de acilde yapmıyorlar. Kadın doğumcudan randevu alıyorum, o tahlile gönderiyor.
Sağlık ocağına kan vermeye gittim önceki değerimin 200 olduğunu görünce doktor böyle blr surat yaptı mırın kırın etti biraz daha mı beklesek kan vermek için diyor dedim 4 gün geçmiş zaten daha ne bekleyeceğiz 😤

Ay ne alaka 200 olmasıyla saçmalamış. Kaldı ki evet daha neyi bekleyeceksin artış için takip yapiyorsun sonuçta

Canım ben de az önce sağlık ocağına sonuçlarımı almaya gittim. Ve enteresan bi şeyle karşılaştım böyle bi şey yaşayan var mı? Sağlık ocağındaki beta :182 özelde yaptırdığım beta: 235 ikisini de cuma günü yarım saat ara ile yaptırdım

X