2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben acilde yaptırdım. 1 saate çıktı

9 mart ama ilerden gidiyorum ben, şuan hesaba göre 5+5 ama bence 4+0 anca kese gözüktükten sonra doktor verir tam tarihi
Evet senin geç döllenme olmuştu ultrasona bakıp kaç haftalık olduğunu söyler kan tahlilinden de anlaşılıyor sanırım benim ilk beta degerime göre söylemişti

Uyku hali sizdede varmı kızlar uyudum kalktım yine uyuyasim var bitkin uykulu dolaşıyorum birşey yapasim yok
Merhaba uyku hali başından beri bende de var. Hele işte olunca öğleden sonra çok fena bastırıyor, zorlanıyorum. Bir kaç gündür de buna bulantılar eklendi. Hakkımızda hayırlısı olsun

Kalp atışını ne zaman duydunuz arkadaşlar? Kaçıncı hafta gün
Ben dün kese ve bebeği gördüm. Kalp atışı da ultrasonda görülüyordu ama duyamadık çok küçük sonra bakalım dedi doktor. Karından baktı vajinal baksa duyulurdu bence ama sorun yok her şey yolunda görünüyor dediği için bende talep etmedim. 6+3tu gittiğimde. İki hafta sonra tekrar gideceğim.

Bende geçtiğimiz çarşamba gittim küçücük keseyi gördük şuan 5+4 iki hafta sonra yine gel dedi ama böyle içim içimi yiyor. Ağrılarım oluyor ara ara siz de yaşıyor musunuz ağrı

Bende geçtiğimiz çarşamba gittim küçücük keseyi gördük şuan 5+4 iki hafta sonra yine gel dedi ama böyle içim içimi yiyor. Ağrılarım oluyor ara ara siz de yaşıyor musunuz ağrı
Bende pek belirti yok ama ara ara bel kasık ağrısı oluyor. Bulantı kusma olmadı kişiden kişiye de değişiyor tabi. Keseyi gördüyseniz içiniz rahat olsun gittiginizde hem kalp atışı duyup hem bebeği görürsünüz

Bugün çok kasık ağrım oldu benim. Biraz üzücü bir gündü benim için yoruldum da. Sanırım ondan akşam geldim uyudum geçmedi şimdi yeni yeni azaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…