2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Geçmiş olsun canım. Bende vardı 1 doz toz ilaç kullandım ve geçti.

Yani bi zahmet anlayışlı olsunlar biz o kadar dert çekelim onlara sadece seks miktarını azaltmak düşsün dert olarak valla bunun için hiç teşekkür edemem ona
öyle deme yaa benim bi tanıdığım vardı, hamilelik sürecinde cinsellik yüzünden eşiyle arası çok kötü olmuştu adam tam bir odundu. Bir kadının yaşaması gereken en son şey bile olmamalı bu durum, sonuçta hamilelik olur hastalık olur, karşı tarafın anlayışsız olması büyük bir ruhsal çöküntü olarak geri dönüyor kadına

Ta bir öküzmüş adam

İkimizin de aynı gün bu arada

Günde 4 defa prilam alıyorum. ilk 3-4 gün herşey mükemmeldi. Sanki artık daha az etki ediyor gibi. özellikle sabahları sürekli bir öğürme ve bulantı mevcut. 3 ay bitsin diye bekliyorum :)

Son düzenleme:
Bende aynı durumu yaşadım. 4 haftalıktı tüm sevdiklerime söyledim. ve ertesi günü düştü. Doktorlar aslında düşükten de saymadılar kimyasal gebelik dediler ama bi de bana sorsunlar. Şimdi bende bekliyorum. İnşallah Haz 11 den sonra söyleyeceğim. :)

selam kızlar... ben girmeyeli baya bir sayfa birikmiş hepsini okumaya çalıştım.. 6. haftadan beri kaygı bozukluğu ve yoğun bulantı yaşıyorum.. son bir kaç gündür kaygı azaldı bulantı maalesef devam ediyor. günde 4 tane prilam artık yetmiyor gibi. umarım 12 de biter bulantı.. su içmekte çok zorlanıyorum yarım litre zorla içiyorum. ama ona rağmen çok sık ishal oluyorum. normalde sık sık kabızlık yaşardım. doktorlar normal diyor. beslenmeme pek dikkat edemiyorum meyve ve kuru ekmek kraker tarzı şeylerle günlerimi geçiriyorum

Günde 3 kere fitil yapıyorum. Kan sulandırıcı coraspin kullanıyorum. 3.kez kontrol ettim az önce leke bile yok. İnşallah olmaz ama bir daha bişey görürsem giderim kontrole
Belki fitilden tahriş olmuş olabilir, kan sulandırıcı da alınca iyice kanıyor. İçimizi ferah tutalım

Aynen ondan dolayi kustuu zaten mesela teyzem, ama napabilirim yaa korkuyor insan ilk haftalarda bisey olucak diye
Biz 8.nci haftada söyledik ben artık çok endiselenmiyorum keyfini cikartiyorum..Geçen günlerde Kaan Kocatepe'yi dinledim bebek sagliksizsa 3 ay içinde her türlü gebelik sonlaniyormus bebek saglikliysa es kaza yanlış bı hareket bile yapsan bebek tutunuyormus..Geçen gün doktorumda aynı şeyi söyledi öyle kolay kolay düşmez zarar gelmez çok farklı bı şekilde yaratiliyormus pihtili kan gelmedikçe şiddetli ağrın olmadıkça hiç biseyden korkma gebeliğin keyfini cikart demişti Sende artık korkma keyfini cikart minik kuzun seninle

Geçmiş olsun kan ilaci ne verdi size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…