2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kizlar siz artik gebeliginizi acikladinizmii🥰 ben 12. Haftada acikladim annemle ablam yakin arkadaslarim haric, ama bana küsen küsene ya anlamadim gitti 🤣 sanki suç işlemişim gibii neden daha once soylememisimde benden beklemezlermis filan. Hayir sanki naptiysam anlamadim 😅 bide tup bebekle olunca daha hassas oluyor insan sanirim soylemek istemedim 3 ayi doldurana kadar. Hic kimse bilmiyor gerci tedavi gordugumu filan ama yinede kime ne yani, Tuhaf olan benmiyim acaba etrafimdakilermi? 🙄😂
Çevrendekiler tabi ki. İnsanımızın bu kafalarını hiç anlamıyorum. Hayatımın her anında yanında mısınız derdimi çilemi çekerken göz yaşımı dökerken siz de mi benimlesiniz. ? Bi acı en çok insanın kendini yakar bir mutluluğa da en çok insan kendine sevinebilir içten. Nazar kötü göz kötü enerji diye şeyler var. Kendinizi ne zaman huzurlu hissederseniz o zaman söylersiniz. Herkes şu hayatta bi yerini haddini bilse keşke. Ben de 12 yi doldurunca söylemeyi planlıyorum böyle tutum sergileyenler de istedikleri kadar darılsınlar kırılsınlar güle güle derim umrumda olmaz. Siz de hiç takmayın. Çok güzel bir süreç yaşıyorsunuz. Allah nasip etmiş doyasıya tadını çıkarın. Sevmediğiniz enerjisine güvenmediğiniz kimselerden de uzak durun🙏🏻🧿❤️❤️

kızlar bir şey soracağım? hamileliğinde risk olmayanlar eşinizle birliktelik sıklığınız nasıl ya da soğuma gibi bir durum oldu mu? ben soğuma gibi bi durum yaşıyorum, sanırım hormonlardan dolayı, sizlerin nasıl ?
Yaa bende aynı şeyi yaşıyorum.. eşimle dalga geçiyoruz artık ahiretliğim diye 😂😂 ilk başlarda korkudan yapamıyorumdum öğrendiğimizden beri 2-3 kere olmuştur normal sanırım

Yaa bende aynı şeyi yaşıyorum.. eşimle dalga geçiyoruz artık ahiretliğim diye 😂😂 ilk başlarda korkudan yapamıyorumdum öğrendiğimizden beri 2-3 kere olmuştur normal sanırım
hahaha bizde aynı moddayız şuan kanki modu :KK70: :KK70: neyse ki eşim anlayışlı ama kendimi bazen suclu gibi hissediyorum.
o yüzden merak ettim benim gibi bu durumu yaşayanlar var mı diye

Ya bi tek bana iyi gelmiyor şöyle tavsiyeler. Ben de çok yiyorum erik bana mısın demiyor🥺
Aay ne bileyim kuzum akşam yemekten önce bi kaç tane tuzladım yedim sonra bi rahatlık bi rahatlık 😂😂 canım tuzlu ekişili şeyler istiyor zaten hep
Salata filan yap olmadı yeşil mercimekli nohutlu yada bağırsaklarını çalıştırsın yulaf deneyebilirsin belli yoğurda katıp meyve doğrayıp filan

kızlar bir şey soracağım? hamileliğinde risk olmayanlar eşinizle birliktelik sıklığınız nasıl ya da soğuma gibi bir durum oldu mu? ben soğuma gibi bi durum yaşıyorum, sanırım hormonlardan dolayı, sizlerin nasıl ?
Benim eşim 3 ay uzak durma kararı aldı biseyler araştırıp okumuş ondan dolayı 🤣 12.nci haftanda geçiyor hatta bı istek geliyor ajskfkfkfk 🤣

Ay ne güzel kendi içinizde yaşayabilmişsiniz. Bizim tedaviyi sağır sultan duydu. Erken öğrenildiğinde Stresli zamanları yönetmesi zor olsa da bazen diyorum ki o kadar çok kişinin duası oldu ki bana iyi ki söylemişim.
Biz basinda esimle bu karari aldk çünkü duyulunca her kafadan bi yorum illa olacaktı iyi niyet adi altinda fikirler yorumlar zaten stres kendimize yetiyodu bide milletin cenesini susturmakla.ugrasmak istemedik.herr isi ikimiz hallettik tedavi muayeneler.operasyonlar Cok şükür de bugüne geldik bu tabi herkesin kendi karari ama boylesi bence cok iyi.oldu🤗😍

fitil kullanıyor muydunuz? belki o tahriş etmiştir. ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum, ondan sağlam bir kanamam oldu kesince geçti. ama devam ederse mutlaka kontrole gidin
Günde 3 kere fitil yapıyorum. Kan sulandırıcı coraspin kullanıyorum. 3.kez kontrol ettim az önce leke bile yok. İnşallah olmaz ama bir daha bişey görürsem giderim kontrole

:KK70::KK70::KK70::KK70:bu süreçlerde eşlere çok iş düşüyor valla bizi anlamaları lazım, eşimden Allah razı olsun, böyle olanlara maşallah diyelim nazar değmesin
Yani bi zahmet anlayışlı olsunlar biz o kadar dert çekelim onlara sadece seks miktarını azaltmak düşsün dert olarak 😁 valla bunun için hiç teşekkür edemem ona

Bizim hiç olmadı eşim 11.haftaya kadar yasak koydu. Canımda hiç istemiyor doğrusu. Halsizlik, bulantı, saçımı zor tarıyorum valla o olaylara nasıl gireyim😁

Bizim hiç olmadı eşim 11.haftaya kadar yasak koydu. Canımda hiç istemiyor doğrusu. Halsizlik, bulantı, saçımı zor tarıyorum valla o olaylara nasıl gireyim😁
Bize de doktor yasak koymadı ama biz korkuyoruz 😂 12 bitsin bakalım dedik. Kızımda kanamam olduğu için 8 ay yanaşmadık. 🤗 Sağlıkla doğsun da biz takmıyoruz bunları

Kizlar merhaba bugun doktora gittim kontrol günüydü. Hersey yolunda ancak idrar yolunda mikrop cikti 2 doz monurol verdi.sonra tekrar idrar testi vericem. Bugun itibari ile d vitamini ve kan ilacinada başlıyoruz. 2li tarama testi icinde 3-10 haziran arasi planlandi 😍 bu idrar yolu ile ilgili sıkıntı yasayan oldumu aranizda

Büyük ihtimal geç söylediğiniz için kendilerini değersiz önemsiz hissetmislerdir sonuçta yabancı olana geç söyler insan nazar değmesin diye o yüzden bozulmuş olabilirler ya da darılmis olabilirler..En sevdiğiniz dostunuz ya da arkadaşınız sizede geç söylese belki sizde darilirsiniz, aslında size çok değer veriyorlarmış umursamasaydilar daha kötü, olaya bide böyle bakmak gerek 😊😊
Aynen ondan dolayi kustuu zaten mesela teyzem, ama napabilirim yaa korkuyor insan ilk haftalarda bisey olucak diye 🙈

X