2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
4 defa fazla olur gibi sanki.Yani. başka bi yönden de kurtaracak mi beni bu bulantıdan çok zor ya hamilelik Allah yardımcımız olsun
yatarken 2 tane al öğlen ve akşama doğru da bulanırsa al dedi doktor. Maksimum 4 zaten.
Ama ben yatarken 1 sabah uyanınca 1 öğlen 1 akşam 1 şeklinde alıyorum. Yoksa çok zordu 2 hafta şimdi ilaçla bile ara ara zorluyor.
Aminnn cümlemize kolaylık sağlık mutluluk huzur ve enerji versin Rabbim en çok ihtiyacımız olanlar :)

Kızlar merhaba acil bişey danışmak istiyorum hamileliği öğrendiğimizden beri hepimiz kabızlık yaşıyoruz bende önüne geçemedim bir türlü bugün baktım afedersiniz popo kısmında kabarcıklar oluşmuş sonra dikkat ettim vajina kısmındada dış kısmı ama tıpkı et beni gibi ten rengi kabarcıklar var çok korktum nedir bunlar et gibi ne yapabilirim

Bgn sonunda kuzucuğu gördük,herşey yolunda dedi doktor 2 gün ilerde gözüküyor dedi ,sonunda hamile olduğumu anladım valla ,cinsiyeti sorduk ama şu an çok erken dedi ,21 temmuzda birdaha ki scan randevusu o zamana kadar beklicez gibi bakalım,ya da arada atlayıp gelicez memleketi yavrucağı bir daha görelim ,bir de kan verdim 3’lü test için umarım sonuçlar güzel gelir.herkese tekrardan güzel gebelikler

Unutmadan birde doktor kist gördü,ama önemsemedi,daha önce hiç kist sorunum olmadığını söyledim,küçük bişey hamilelikte çıkarlar genelde gebeliğin ilerleyen zamanlarında kaybolurlar genelde,bebek için bir sorun teşkil etmez dedi,içinizde daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu acaba,kafama takıldı biraz

Bebeğinizi sağlıkla gördünüz tebrikler. Benim 2 tane miyomum var. Daha önce miyom ameliyatı da oldum iki kez. Doktor 12. Haftaya kadar büyür sonra büyümesi duracak dedi. Kist dediği yumurtalıkta mı onu tam anlamadım. Ama ciddi bir şey olsa söylerdi sanırım.

Bebeğe yakın bi yerdeydi,tıbbi ingilizce de çok iyi değilim,o yüzden tam anlayamadım ama kadın bu hiç bişey değil,korkulacak bir durumda yaratmaz,geçecek diye konuştu,o kadar rahat konuşunca biraz rahatladım ama çokta emin olamadım daha önce böyle bir durum olmadığı için daha önce,kist deyince insan bir geriliyor tabi,size de geçmiş olsun bu arada.Bakalım ileri ki ayları bekeleyip göreceğim artık demek ki

Canım siğil olabilir mi bahsettiğin şey? Genital bölgefe çıkan et beni gibi kabarcıklar diyince aklıma siğil geldi

Yaaa Minnoş belli oldu demek benimde 31 Mayısta kontrolüm inşallah gösterir kendini eşime supriz yapmak istiyorum babalar gününde
Kuzum basur olabilir bendede var onlar daha öncesindede vardı basur kaynaklı.. Bebise bişey yapmaz..Karabiber, acı yememeye çalış sabahları zeytinyağı iç 1 kasık iyi gelir

Genital siğili tanımlıyorsunuz doktora görünün lütfen

Çok acı yiyorum o mu tetikliyor ki

miyomda kist de olsa sorun görmemeleri iyi bir şey. Benimkiler yapısal ve son miyom ameliyatımda bir tane bırakmışlardı içeride. Bebek için gittiğimizde iki olmuş. İlaçlar ve hormonlar da etkiliyor galiba. Devamını yaşayıp göreceğiz bakalım. Ama böyle hamilelik geçiren ve tamamlayan çok kişi var.

İyi akşamlar kızlar hastaneden çıktım.Bebek iyi şükür ama düşük tehlikesi var yine bir sürü iğne verdiler .sürekli yatacağım.
Geçmiş olsun canım inşallah bebişin seninle kalacak Stres yapmamaya çalış dua et bu şekilde bi çok insan var ve sağlıkla bebeğine kavuşmuşlar seninde öyle olacak inşallah dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…