2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Evett bunu yapanda guya bana en cok deger veren kisiler diye biliyordum bende takmiyorum aslinda ama uzuldum yani boyle yaptiklari icin

Ayyy bosver insanlar her zman konusacak bisey bulur paylasirsin nazar deger paylasma derler paylasinca aman bununda iyiki cocugu var felan derler duymucam he diyip gecicen kafa rahat miss

Evett bunu yapanda guya bana en cok deger veren kisiler diye biliyordum bende takmiyorum aslinda ama uzuldum yani boyle yaptiklari icin
insan üzülüyor ama şu süreçlerde bazı insanları da tanımış oluyorsun böylelikle.. canım sen 2li tarama testi yaptırdın mı ya da yaptıracak mısın?

ben haftaya cuma kan vereceğim. Ankara Genoks'ta yaptırıyorum. 4000 TL

Reactions: zan
insan üzülüyor ama şu süreçlerde bazı insanları da tanımış oluyorsun böylelikle.. canım sen 2li tarama testi yaptırdın mı ya da yaptıracak mısın?
Aynen oylee, yok canim yaptirmadim istemedim ben ☺ sadece detayli ultrasona baktiricam digerlerine gerek duymadim. Hatta bugun kontrolumuz var bakalimm insaAllah hersey yolundadir

Aynen oylee, yok canim yaptirmadim istemedim ben ☺ sadece detayli ultrasona baktiricam digerlerine gerek duymadim. Hatta bugun kontrolumuz var bakalimm insaAllah hersey yolundadir
anladım canım, aa ne güzel inşallah hersey yolundadır baya büyümüştür şimdi belki cinsiyet bile belli olabilir olmadıysa, kesin olmasa da gördüklerini yorumlarsa doktorun

Ay ne güzel kendi içinizde yaşayabilmişsiniz. Bizim tedaviyi sağır sultan duydu. Erken öğrenildiğinde Stresli zamanları yönetmesi zor olsa da bazen diyorum ki o kadar çok kişinin duası oldu ki bana iyi ki söylemişim.

Yaa baya erken söylemiş doktor, erkek denilince yanılma payı olmuyor gibi sonuçta görünen bir şey var nerede yaptırdın ikili testi. Ben de normalde özel hastanede takip ediliyorum ama detaylı USG için belki devlette yaptırabilirim diye düşünerek Zeynep Kamil e randevu almıştım yarına ileri tarihe gün verirlerse süper olur. Çünkü gittiğim hastanede perinatolog yapmiyormuş detaylı USG yi.tan da 12 oluyorum belki 2li test yaparlar yarın.
16.haftadan önce hissetmeniz pek mümkün değil ne yazık ki :)
İlk gebeligimde 16 haftalıkken hissetmiştim. Aslın da çok erken diye pek ihtimal vermek istemedim ama insan bu sefer ne hissedecegini bildiği için olabilir diye de düşünüyorum.

Ben ilkinde 23-24.haftalarda falan hissetmiştim, çok gecikmişti :))) ama 12 çok erken canm bilemedim

Büyük ihtimal geç söylediğiniz için kendilerini değersiz önemsiz hissetmislerdir sonuçta yabancı olana geç söyler insan nazar değmesin diye o yüzden bozulmuş olabilirler ya da darılmis olabilirler..En sevdiğiniz dostunuz ya da arkadaşınız sizede geç söylese belki sizde darilirsiniz, aslında size çok değer veriyorlarmış umursamasaydilar daha kötü, olaya bide böyle bakmak gerek

Erkekte yanilanlar da çok oluyormuş o yüzden beklemedeyim bakalım Ankaradayim ben bir iki haftaya kadar doğum paketi alicam o yüzden devlete gittim dediğiniz gibi oluyormuş ikili tarama sonrası detaylı için randevu veriyorlar

Nickiniz gibi deyin ki: Çok da Fifi

Kimse sizin kadar isteyemez. Allah korusun söyledikten sonra bebekle ilgili negatif durum olsa düştü demek daha zor. Bende ilkinde 8.hafta ya yakın söyledim ve bebeğimi kaybettim. Şu an temkinliyim. Erken bilmeleri bi katkı değil sürece. Tarama testlerinden sonra söylemek daha mantıklı. Tüm annelerimizin süreci sağlıkla ilerlesin inşallah

fitil kullanıyor muydunuz? belki o tahriş etmiştir. ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum, ondan sağlam bir kanamam oldu kesince geçti. ama devam ederse mutlaka kontrole gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…