2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Evet bunun gramajı fazla benim söylediğim bunun yavrusu olur ancak 40 ml inşallah tenine gider lekelerden korur memnun kalırsın
Bakalım kalırım inşallah çok araştırdım. Güzellik uzmanı bir tanıdığım var o da bunu önerdi ama bu işler biraz şans işi. 100 kişi memnun kalır 2 kişi beğenmez sen de o 2 kişi içinde olursun

Kızlar bugün hastanede idrar tahlili verirken peçeteyle sildikten sonra kan gördüm çok az. Sonra korktum sildim sildim hiç bişey yok leke gibi bişey bile yok. Sonra okula geldim 1 saat sonra lavaboya gittim. Çamaşırımda toplu iğne ucu kadar kan var çok ufak sanırım hastanede bulaşmış yeni değildi renginden belliydi. sonra afedersiniz peçeteyle içeri soktura soktura sildim leke bile yok sivilce mi kanadı desem sivilce de yok delirtti beni bu gizem dün kontrolüm vardı ve doktor kanama alanı görseydi söylerdi heralde herşey yolunda demişti

Aynen yani bu konuda çok haklısınız bende 8 haftalık olduğunda söyledim ama burda komşumuzun gelini karnı çok belli olduğu zaman derdi yani her kadının kendisine kalmış bi durum bu arada siz kusma bulantı gibi şeyler yasiyormusunuz benim o konudan acayip sıkıntım var prilam içiyorum günde 3 sefer yine de kesmiyor napsam geçer bilmiyorum hepimize hayırlı hamilelik dönemi

Kızlar günaydın ferritin değerim 14 diye demir basladi doktor kaşık şeklinde içilen kullandınız mı bu şekilde yada ne kullanıyorsunuz kabızlık yapmayan demir vitamini

Hadi hayırlısı bakalım, şaka maka 12 haftalık oldum testte değil de USG de cinsiyet öğrenen var mı acaba geçmişi okuyamadim
Ben dün ikili taramaya gittim devlet Hastanesi'ne 12+0 . Ultrason iki dakika sürdü maximum. Bebiş erkek gibi dedi aaa öyle mi deyince muhtemelen dedi hiç beklemiyordum cinsiyet tahmini yapacağını erkenden öğrenmekte istememiştim yanılmalar olabiliyormuş. Bakalım tahmin doğru çıkacak mı

Kızlar bu arada ben benim dobalakı ufak ufak hissetmeye başladım gibi hafif gidiklanma gibi arada oluyor
Ilk çocuk değilse hissedersiniz ilk çocuk geç hissediliyor canımçok sevindim senin adına keşke bende hemen hissedebilsemm o his insanı gerçekten mutlu ediyor

Ben kimseye daha söylemedim annemler kalp atışından sonra öğrendi. Bi de özel gereksinimli bebeği olan vefat eden kızım döneminde tanıdığım kader arkadaşlarım vardı farklı illerde 3 kişi onlar öğrendi. Kayınvalidemler 2 gün önce öğrendi. Başka arkadaş akraba bilmiyor.

Haha evet bendede cok cok yakin olduklarim biliyordu, ailenin geri kalanlarina 3 ayda soyleyince baya baya kustuler yani, kustukleri icin aramayan bile var yani dusun hamile insana kusulur mu yaa Allahim:) gerci umrumdada degilde ama tuhafima gidiyo

Hatta 19. Hafta gibi bi akrabamızın düğünü var öğrenmesinler diye gitmeyeceğim. Birşey diyemezler bana derlerse cevabım çok ağır olur. Önceki kızım doğdu öldü kapımı açmadılar 2 yıl. Bunu öğrenmenizin bana ne faydası var derim

Amiiin canimm cumlemize insaAllahh en guzelini yapmissinizz benimde hic kimse bilmiyoo tedavi gordugumu, hep cocuk istemiyoruz saniyolardi gerci cokta uzun zaman olmadi evleneli zaten ondan suphelenmemislerdir cogu insan, sadece annemle ablam biliyorr

Aynen oyle yani bizim ne yasadigimizi filan bilmedikleri icin kusmek kolay geliyor herkese, ben ne sosyal medyadA yada baska biyerde bile bu saatten sonra paylasmak istemiyorumm, onada karisirlar artik bisey paylasmiyorum diye

Haha evet bendede cok cok yakin olduklarim biliyordu, ailenin geri kalanlarina 3 ayda soyleyince baya baya kustuler yani, kustukleri icin aramayan bile var yani dusun hamile insana kusulur mu yaa Allahim:) gerci umrumdada degilde ama tuhafima gidiyo
bize de küsen çok olacak eminim ama çok kafaya takmayız umarım o an öyle durumlar olursa, sonuçta hamilelik hassas bir durum öyle insan hemen paylaşmaktan çekiniyor, ne olur ne olmaz diye, bunu anlamayıp küsen insan zaten bizlerden uzak olsunlar

Aynen ya herkesin kendine gore sebepleri nedenleri vardir soylemek istememenin, millet nedenini bilip bilmeden bukadar yorum yapiyor anlamiyorum hayir yuzume soylemiyorlar bide kustuklerini aramiyorlar ama millete soyluyorlar komigime giden o :) bide guya cok istedikleri icinmisss cocugum olsun diye. Madem oyle neden kusersin millet saracak yer ariyor ya

Yaa kiyamam senin bide yaran var kimsenin yorum bile yapma hakki yok insan oyle gunlerde anliyor zaten dostu dusmani, Allahim guc kuvvet saglik versin insaAllah, bebislerimizi saglikli sekilde kucagimiz almayi nasip etsin Allahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…