2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kizlar bu catlaklarla alakali bisey sorucam. Nemlendirici surunce oda catlak onleme amacli kullanilabiliyormus bu konuda bir bilginiz varmı ?? Nemlendirici sürsem ??

Bence yok öyle bir şey. Herkesin bünyesi farklı. Benim 8 haftalık bırak öğürmeyi bir kere bile midem bulanmadı. Bebek de normal büyüyor, kalp atışları normal. Yani miden bulanıyorsa bebek sağlıklı bulanmıyorsa sağlıksız diye bir şey yok. Herkesin hamileliği farklı seyrediyor

Bunu ben de merak ediyorum, bilen var mıdır? Bir de doktorunuza sorarsanız burdan da yazabilir misiniz :)
Sordum cok onemli degil coraspirin kullanıyorsun ve gebelik baslarında bu yukselmeler normal düşügümde de kızımda dayükselmiş cidden enabızdan baktım da sizin kac

Arkadasım mesajın devamında belirttik ya senin misen bulanır diğerinin gögsü agrır diğerinin şişkinliği falan .belirtiler varsa hamilesindir demek istedi yanı .kendını strese sokma boşuna

Kızlar bugun 9. Haftamiz bitiyor. Asiri kalca agrim var, doktor ilac verdi kalsiyum ve fitil. Dayanılmaz agrilarim oluyor ama cok zor ya. Dr erken baslamis sende dedi

Kızlar bugun 9. Haftamiz bitiyor. Asiri kalca agrim var, doktor ilac verdi kalsiyum ve fitil. Dayanılmaz agrilarim oluyor ama cok zor ya. Dr erken baslamis sende dedi
Sade soda içmeyi dene canım bir muz ye. Böyle ağrılar genelde magnezyum kaynaklı oluyor. Kızımda benim 4. ayda başladı ayaklarımı sürüklüyordum artık. Meğerse mağnezyum depom boşalmış. İlaç verdi bir de sade soda ve muz gerçekten çözüm oldu.

Merhaba Kızlar, dün sağlık ocağına gittim kadın doğumcum oraya gidip tahlillerini ver sonradan onları alıp da gel demişti. Sonuç çıkmış. Betahcg 71883 çıkmış. Her iki günde bir iki kat artacak olsa 27 nisanda 1931 di. 17 sinde neredeyse 2milyon olması lazım. Sanırım bu kadar artış olması beklenmiyor ama başka ölçtürme var mi merak ettim normal mi bu değer acaba benim 7+3 dü ölçtürdüğümde.

• 3.hafta: 5 ila 50 mlU/mL
  • 4.hafta: 5 İla 426 mlU/Ml
  • 5.hafta: 18 ila 7.340 mlU/mL
  • 6.hafta: 1.080 ila 56.500 mlU/mL
  • 7. ve 8. hafta: 7.65 ila 229.000 mlU/mL
  • 9 ila 12. hafta: 25.700 ila 288.000 mlU/mL
  • 13 ila 16. hafta: 13.300 ila 254.000 mlU/mL
  • 17 ila 24. hafta: 4.060 ila 165.400 mlU/mL
  • 25 ila 40. hafta: 3.640 ila 117.000 mlU/mL
Yani değeriniz çokça yüksek zaten bir süre sonra tam 2 kat artmamalı demekki hcg plesanta oluşurken hızla artıyor. Kese oluşmuş nasıl olsa, çok artış olmaması normal gibi geldi. Dr ne dicek bizi de bilgilendirir misin

Arkadaşlarım günaydın, güzel haberli mutlu bir gün olsun hepimiz için

Çatlak konusu tamamen genetik kızlar, annem 2 kere doğum yaptı 1 tane bile çatlağı yok kadının. Durumumuz da öyle en pahalı kremleri alıp sürmeye uygun değilmiş yani. Arko falan sürüyodum diyor o yüzden takmayın bence olcak olduktan sonra en pahalısını da alsan olur önemli olan nemli tutmak. Günümüzde hepimiz pazarlama endüstrisinden nasibimizi alıp etkileniyoruz gereksiz ürünler bile çok ihtiyacımız varmış gibi albeni ile satılıyo bize bi şekilde.
Ben de ne uygun olursa onu alıcam nemli tutucam olacaksa zaten olur en pahalı yağları kullanıp çatlayanları da gördüm. Bebek sağlıklı gelsin her şey güzel olsun da gerisi çok arka plan benim için.

Bit de göbek çizgisi mevzusu karın bayağı büyüyünce olmuyor mu ya ben öyle biliyodum bende yok bu arada.

Göbek çizgisi bende de yok henüz. İlk hamileliğimde kaçıncı haftada çıkmıştı hiç hatırlamıyorum.

Teşekkür ederim sana da geçmiş olsun canım. Kasımda böbreklere bakılmıştı ultrasonla temizdi. Hayatımda hiç böbrekle ilgili problem yaşamadım. Doktor kum döküyorsun diyince şaşırdım. İlacı da içmeye korktum bebeğe bişey olur diye ama içeyim de kurtulayım bari zaten 12 gündür grip midir covid mıdır nedir onunla uğraşıyorum toparlanamadım hiç

Kese gördükten sonra bebek gördükten sonra beta önemli değil. Dert etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…