2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Sen doktora gıcık kapmışsın canım anlattığına göre çokta gıcıkmış benim önceki hamileliğimde ki doktora da ben gıcık kapmıştım 2 saat klinikte beklerdim 5 dk ilgilenirdi herşey yolunda derdi yollardı ikinci hamileliğimde çok araştırdım ve şimdi ki doktorumdan çok memnunum en az 30-40 dk muayene ediyor herşeyi açıklıyor sağolsun senin de imkanın varsa değiştir bence

Canım ben gebelik düşünürken dahiliye gitmiştim çünkü bende de insülin direnci var. Ve bana kesinlikle düşündüğümde bile vermedi. Sen iyi bir doktora danis bence çünkü şu an yediklerine dikkat ederek bu dönemde şekeri ayarlayabilirsin. İlerleyen dönemde üç aydan sonra tekrar sorarsin

Karninizda ağrı oluyor mu arkadaşlar? Özellikle göbek bölgesinde, aşırı değil ama kendini hissettiriyor

600 olan B12 nasıl düşük oluyormuş? Benim 50 olan değerimi görse ne diyecekti acaba doktorunuz

Benim de cildim yağlı gözenekli ya o zaman solante hiç almayayım sen ne kadara aldın bunu canım

Kızlar meraktan bende bebeğimin en son ultrason resmini atıyorum sizce kız mı erkek mi

Eklentiler

• EE83C4DB-8612-4B31-B318-B16847898155.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 76
Keşke olsa canımın içi :/ tamam güler yüzlü sakin ama sarmadı kafam gerçekten de doktoru

600 olan B12 nasıl düşük oluyormuş? Benim 50 olan değerimi görse ne diyecekti acaba doktorunuz
Doğru dürüst baktığını bile sanmıyorum, bu gidişte söyleyeceğim bana B12 dediniz ama değerim böyleydi yüz yüze sormak istedim diye, hayır Bi de bebeği öğrendiğim anda B12 dil altı alıyordum ekstra, onu söyleyince gerek yok dedi kan tahlili istedi B12 düşük dedi gerçekten sabır çekiyorum zaten takıntılı bir insanım düşündükçe uyuz oluyorum. Bu doktoru 1 ay araştırıp buldum diğerleri daha da kötü. Aman zaten kalsın öyle zırt pırt doktora gidesim yok Bi fetal dna Bi de doğumda görürüm inşallah doktor daha da gitmek istemiyorum, bebeğimi görmek elbet isterim ama hastane görmek doktor yolu çekmek istemiyorum :/

Hani bu mide bulanıyorsa bebek sağlıklı diye bişey dediler ya o günden beri taktım Bulantılarımı ölçüyorum mesela sizin bulantılarınız nasıl çok afedersiniz öğürme falan oluyor mu benim böyle bulanıyor tarif edemiyorum ama öyle kusmam öö vs demem yok

Canım bende hiç yok çok nadir bulanıyor gibi oluyor ama bulantı sayılmaz yani önceki hamileliğimde de olmamıştı o yüzden ona takılma hiç doktor randevunuz ne zaman

Canım bende hiç yok çok nadir bulanıyor gibi oluyor ama bulantı sayılmaz yani önceki hamileliğimde de olmamıştı o yüzden ona takılma hiç doktor randevunuz ne zaman
Haftaya cuma kendi doktorumla 3hafta sonrasına çağırmıştı tabi ben dayanamıyorum bide lekenin falan olmuştu başka bi doktorada gidiyorum nerdeyse haftada bir ultrason benimde bulantılarım öyle canım varla yok inşallah herşey yolundadır hepimiz için dualarım

selam kızlar.. göbek çizginizde koyulaşma oldu mu? benim biraz koyulaşmış sanki.. bu ikinci gebeliğim
Öyle bişeyin ne olduğunu bile bilmiyordum siz diyene kadar dikkat etmedim evet oluşmuş benimde göbeğimde bi çizgi var bunu görünce bile gözümde kalpler oluştu bana hissettirdiği her duyguya şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…