Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Pek tatlısınız 😍 Tansiyonun mu yüksek seyrediyor o yüzden mi ödemin fazla canım? Böbreklerle ilgili bir sorun yok değil mi? Tuzsuz yemek gerçekten gebelikte kabus gibi bir şey bence de Allah yardımcın olsun 😞 Hepimizin farklı sıkıntıları var çok rahatım diyen yok galiba.. bir an önce gelsin de şu aralık ayı hayırlısıyla, sıra sıra doğuralım artık 🥹🙏
Böbrekler de sorun yok şükür canım.

çok amin 🙏🏻☺️

30. Haftadan sonra zaman bir büküldü hiç geçmiyor gibi sanki.
Evet ya başta inanılmaz hızlı geldi bana hatta yavaş geçer diyenlere şaşırıyordum çok hızlıydı 30a kadar şimdi yaklaştıkça geçmiyor. Birde kaygı daha da artıyor, baştan beri vardı ama yaklaştıkça çok daha endişeli oluyor insan🥲azıcık zamanımız kaldı sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ya

Evet ya başta inanılmaz hızlı geldi bana hatta yavaş geçer diyenlere şaşırıyordum çok hızlıydı 30a kadar şimdi yaklaştıkça geçmiyor. Birde kaygı daha da artıyor, baştan beri vardı ama yaklaştıkça çok daha endişeli oluyor insan🥲azıcık zamanımız kaldı sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ya
Sanırım bu saatten sonra kaygı, telaş ,endişe hayatımızdan hiç eksik olmayacak . ☺️

Kızlar yatak linki bırakır mısınız? Aldığınız, görüp dokunduğunuz, kalitesinden emin olduğunuz bişeyler ? Beşikle gelen yatağı beğenmedim ince ve yumuşak gibi geldi bana güvensiz buldum yani. @edahandro @Kumraladamavituna1 siz kalmışsınız aklımda yatak alan ? Tabi önerisi olan herkesten bekliyorum 🫠
ben bunu aldım canım, işbirin alezi de çok güzel yumuşacık. ikisini de çok beğendim

X