2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok affedersin ağzımın içinde sümüğüm var gibi :KK70: o yüzden seni anlıyorum bir de tadı acı mı acı. Ağzım yapıştı birbirine iğrenç :KK70:
Ya kendim dışında birinde olmasına üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim 😁😁 minnoşlsr iyidir içerde insallaj ya bunca zorluğa ♥️😁

Zaten 12. Haftadan sonra başlayacağız kullanmaya canım o yüzden bende daha almadım 1-2 haftaya sipariş ederim 🥰

Bende de yok canım tek belirtim göğüs hassasiyeti onun dışında her şey rahat gidiyor kasık ağrısı filan da pek kalmadı ama 1-2 haftaya artar herhalde rahim genişlediği için oluyor ağrı bende geçen hafta gittim 2 hafta sonra gideceğim blr daha
Benide 3 hafta sonra kontrole cagırdı sanırım ikili test için tam 12. Haftama denk geliyor

Kızlar detaylı ultrasonu (ikili test için) 13. Haftasında yaptıran var mı? Ben 10 haftalığım ve doktorum 3 hafta sonra gel dedi

Amin canım hepimizin sonuçları inşallah sevindirsin . 11. Haftayı doldursun dedi 3 hafta sonra yapılacak o yüzden.
Bende kendimi fetal dna için hazırlamıştım dün gittiğimde direk kan veririm sanmıştım ama daha yeni 10+1dim dün doktorum bir kaç gün bekle perşembe günü yaptır dedi

Aynı canım bende 12. Haftada gitmiş olacağım hem 2li test için yönlendirir hem rahim ağzı uzunluğumu ölçer
Çok gerginim ikili test için. Bazen diyorum hiç yaptırmasam mı ne gelirse Allahtan.. ama içim rahat etmiyor yaptırmakta istiyorum bilmiyorum canım bende napıcam 😬

X