2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278

Ne güzel geçmiş kontrolün. Kalp sesini duymak da iyice rahatlatmıştır.. üç hafta bekleme sürecinde keyifli günler geçirin minik mucizenle

3 hafta iyiymiş ya benim 5 hafta sonra çağırdı 12 yi bitir gel dedi. 12+0 da kapısında beklerim artık nasıl dayanacağım bilmiyorum

Masallah canım D vitamini hrmen mı baslanacak benım doktorum kullanma kemık gelişimi ılk uc ay oldugu ıcın sadece folık asıt kullan demişti
D vitaminim düşük çıkınca canım doktor başlattı
Masallah canım erkek gıbı kafa tipi
Eşim de bu sefer erkek diyip duruyor bakalım erkek mi geliyor
Vajinal mi karından mı
Karından canım
Eğer karından ise hem konumu hem şekli erkek
Hem konum hem şekil diyorsun kaçış yok erkek Çin takvimi de erkek diyor cinsiyet konusunda müthiş içgüdüleri olan eşim de erkek diyor bakalım erkek mi gelcek sağlıkla doğsun hiç önemli değil ama insan merak ediyor yine de

Kızlar vajinal ultrasonda konuma göre nasıl cinsiyet tahmini yapılıyor

Masallah canım D vitamini hrmen mı baslanacak benım doktorum kullanma kemık gelişimi ılk uc ay oldugu ıcın sadece folık asıt kullan demişti
Her dr farklı bi şey diyor anlamıyorum ben de bunları. Benim ilk dr folik asit bile kullanmasan olur zaten gebelikten önce kullanmamışsın asıl kullanılması gereken zamanda diye moralimi bozmuştu başka bi şey kullanmamı istenemişti. Dr değişikliği yaptım d vit iyot folik asit b12 bunların hepsinin bir arada olduğu sprey formunu verdi kullanıyorum

Merhaba, ben gebeliğimi öğrendiğimde kanal tedavisi görüyordum. 3 seansın 2 seansı yapılmıştı son seanstan önce kadın doğum doktoruna danıştım o dönem. bana zaten başlamışsın sonuncuyu da yaptır ama diş doktoruna söyle hamileler için uygun olan ilaçlardan kullansın demişti. bence çekmektense önce kadın doğum doktoruna sonrada diş doktoruna danışarak bir çözüm bulmanı öneririm

AryaEvaninAnnesi bana da cinsiyet tahmini yapar mısın Kanamam olduğu günün görüntüleri bunlar. Doktorum önce karından baktı kanama alanı göremeyince hem rahim ağzını kontrol için hem de kanama alanı olmadığından emin olmak için vajinal baktı. Sanırım bu görüntü vajinal

Kız bu büyümüş okula gidecek
Kese şekli yuvarlak kız gibi ama konumu erkek
Sanki bana da erkek gibi geldi
bu arada üsteki karından alttaki vajinal

Kız bu büyümüş okula gidecek
Kese şekli yuvarlak kız gibi ama konumu erkek
Sanki bana da erkek gibi geldi
bu arada üsteki karından alttaki vajinal
Ablam da bakıp yüzü erkek şekli diyor
Vatana, millete ve ana-babaya hayırlı evlat olsun cinsiyeti hiç fark etmez. Bizimki merak işte
Allahım hepimize evlatlarımızı sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.
Teşekkür ederim AryaEvaninAnnesi
Rabbim bir daha seni büyük acılarla sınamasın

Amin ne güzel dua. Ölüm hastalık hiçbirimize uğramasın.

gözün aydın, ben de 8+1 im ctesi gideceğim kalp atışlarını duymaya :)

Ya masallah masalllah masallah o ayak nedir bee. Nazarlardan değmesin. Cinsiyeti bilmem ama cok güzel

oyyy maşallah yaa bebek görüntüsü olmuş bizimkinin en son nokta gibiydi :) Sanki erkek gibi geldi bana da. Sağlıcakla kucağına al inşallah

Maşallah kuzuya yaa sanki hamakta bacak bacak üstüne atmış keyif yapıyor

oyyy maşallah yaa bebek görüntüsü olmuş bizimkinin en son nokta gibiydi :) Sanki erkek gibi geldi bana da. Sağlıcakla kucağına al inşallah
Bundan önceki kontrolde ben de hiç bir şeye benzetememiştim. :)
Teşekkür ederim, hepimiz inşaallah sağlıkla doğuralım
Maşallah kuzuya yaa sanki hamakta bacak bacak üstüne atmış keyif yapıyor
O böyle keyif çatarken ben su gibi kıpkırmızı kanama yaşadım
Rabbim yavrularımızı bizlere bağışlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…