2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
5 ay önce 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu. Bu bebeğimin 9.haftasını doldurdu, bugun o kadar korkarak gittim ki anlatamam, sağlıklı çok şükür. Hep endişe duyuyoruz canım. Ama her zaman aynı şey olacak diye bir şey yok. Hiç moralini düşürme sev karnını yarın seni göreceğim annecim de. Güzel haberlerini bekliyoruz. Tüm bebişler Allaha emanet olsun🤗
Amin kuzum benim inşallah yarın güzel haberler veririm size 🙏🙏🙏

Evet ben şimdi baktım 10 haftada tiroid beb
Bende ikinizi takip ediyorum ikinizin de TSH değeri duzelmis çok sevindim arastirdigimda 10. Hafta da bebeklerin tiroid hormonu çalışmaya başlarmis ondan düzelmistir bende ultrason kağıdına göre sorduğumda bana kız dediler kiz hissediyorum bakalım tutacakmi hayırlısı olsun bana 6 Aralık dedi doktor doğum tarihi size ne dedi
Bizim belli değil her gittiğimizde değişiyor net bişey söyleyemedi henüz 😁

Benim bugün 7+4 karın ağrım genellikle geçti nadiren oluyor. tek taraflı sadece sol kasığım ağrıyor. Yorulunca da belim ağrıyor. Kasık ağrısını yarın doktora sorucam bakalım ne diyecek
Yarın emseye Canan’a mı gideceksin canım 😊

Yarın emseye Canan’a mı gideceksin canım 😊
Ben ona taa 26 mayısa randevu buldum 🤦🏻‍♀️ yarınki gideceğim doktor tüp bebek doktorumuz kalp atışı için çağırmıştı zaten son gidişimiz artık onunla devam edemeyiz. Canan a gidene kadar başka bi doktora daha görünürüm idareten. 26 mayıs canandayım inşallah 🙏🏻

Ben ona taa 26 mayısa randevu buldum 🤦🏻‍♀️ yarınki gideceğim doktor tüp bebek doktorumuz kalp atışı için çağırmıştı zaten son gidişimiz artık onunla devam edemeyiz. Canan a gidene kadar başka bi doktora daha görünürüm idareten. 26 mayıs canandayım inşallah 🙏🏻
Epey geçe bulmuşsun randevu gerçekten bende yarın ona gideceğim bakalım bir daha ne zaman çağıracak ne zamana randevu bulabileceğim😅 yarın hepimiz güzel haberlerle gelelim inşallah🥰

Bugun hastaneden ciktim kizlar güya hafif bir düşük riskim vardi ama taktiklari serumlari gorseydiniz bir suru serum yedim 6 tane ikili ikili ayri zamanli olarak progestan fitil yedim bir tane makatdan olan fitil beni tuvalete cikardi. Birde igne yedim ama ben o kadar igne oldum ama hayatimda bu kadar acitan bir igne gormedim. Nasil agladim cok acidi ve çok yandı kac dakika boyunca gecmedi yanmasi acisi. Aslinda hemsirenin eli de hafif degildi cunku igneyi cikarirken falan bi hiiiihh yaptim şöyle cok kotuyduu yaaa.

Bir sey sorucam kizlar ben taburcu oldum olmasina ama bes gun sonra yine o igrenc igne var bide her gun progestan fitilim var ve ben kendime hic yapmadim baskasinada yaptiramiyorum utancimdan. Kendime nasil yapicam bilmiyorum taktik cesaret biseyler verir misiniz 😂😂

Bulantı konusunda bnmki zaten erken baslamisti bulanti kusma. Ve hala da devam ediyor mesela bugun hastaneden çıkmadan önce midem bulanmaya basladi eve gelir gelmez kustum. Burnum hassas oldugu icin koku hassasiyeti zaten vardi hamilelikte daha da artti. Sevdigim yemekleri bile yiyemiyorum diyecek kadar zor yiyorum. Bazen kokudan bazen bulantidan dolayi. Ama buna ragmen hic kilo vermedim 76 kiloyum :KK43:

Kaşıntı bnde de cok var belimde sırtımda ama ben normal karsiliyorum cunku bende hep vardi bu bel kasinmasi. Ama benim sırtımda falan hic sivilce gibi seyler olmazdi. Şuan sırtım pütür pütür kasidikca o sivilce gibi olanlar basi kopup kaniyo hemen. şuan anlatirken bile kaşıntı geldi :-) :-D :-) :-D

Kaşıntı bnde de cok var belimde sırtımda ama ben normal karsiliyorum cunku bende hep vardi bu bel kasinmasi. Ama benim sırtımda falan hic sivilce gibi seyler olmazdi. Şuan sırtım pütür pütür kasidikca o sivilce gibi olanlar basi kopup kaniyo hemen. şuan anlatirken bile kaşıntı geldi :-) :-D :-) :-D
Ben de sırtta sivilce oldu. hormonlar arttı belki de ondan oluyor.

Kızlar bu arada doktorum beni ilk muayane ve kalp atışı dinlemeden sonra 4 hafta sonrasına çağırdı bakıyorum herkes sürekli doktora görünüyor gibi bende mi bi gariplik var 😂

Ben de sırtta sivilce oldu. hormonlar arttı belki de ondan oluyor.

Kızlar bu arada doktorum beni ilk muayane ve kalp atışı dinlemeden sonra 4 hafta sonrasına çağırdı bakıyorum herkes sürekli doktora görünüyor gibi bende mi bi gariplik var 😂
Canım 7+5 teyim ve sadece 1 kere gittim doktora bugün de kalp atışına gitcez.. ve ben de senin gibi düşündüğüm için yarın da başka doktora gitcem. Baktım herkes sürekli gidiyor tahlil yaptırıyor. Ben de yarın tahlil yaptırayım dedim 🤣

X