2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bu da benim fasulye :) Telefondan ekleyememiştim.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-05-11 at 20.41.15.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-11 at 20.41.15.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 99
Normal değerler içerisindesin korkulacak biseyin yok..😊 Bana kendi doktorum da, aile hekimi de 4' e kadar normal korkmani gerektirecek bı durum yok demişlerdi..Gebeliğin başlarında yukseliyormus sonra düşer demişlerdi öylede oldu..😊
Evet ben şimdi baktım 10 haftada tiroid beb
Ay teyzoşum benim kıyamam maşallah. Benzer beebelerimizin konumu sanki. Ben erkek hissediyorum ama bakalım canım. Mavigrill Mavigrill seyma4 seyma4 Biz beraber gidiyoruz haftalarda sizi özellikle takip ediyorum kızlar 🤗
Bende ikinizi takip ediyorum ikinizin de TSH değeri duzelmis çok sevindim arastirdigimda 10. Hafta da bebeklerin tiroid hormonu çalışmaya başlarmis ondan düzelmistir bende ultrason kağıdına göre sorduğumda bana kız dediler kiz hissediyorum bakalım tutacakmi hayırlısı olsun bana 6 Aralık dedi doktor doğum tarihi size ne dedi

Evet ben şimdi baktım 10 haftada tiroid beb
Bende ikinizi takip ediyorum ikinizin de TSH değeri duzelmis çok sevindim arastirdigimda 10. Hafta da bebeklerin tiroid hormonu çalışmaya başlarmis ondan düzelmistir bende ultrason kağıdına göre sorduğumda bana kız dediler kiz hissediyorum bakalım tutacakmi hayırlısı olsun bana 6 Aralık dedi doktor doğum tarihi size ne dedi
Sağolasın canım. Hisler tutuyor genelde ama sağlıklı gelsinler inşallah. Doktor bir şey demedi ama her gittiğimde değişiyor gün. Bugün 12.12.22 çıktı tarih ultrasona göre.

Mide bulantısı olan kızlar ben de 2,5-3 haftadır normal yemek yiyemiyorum. çare bulduysanız N’olursunuz yazın.. denemediğim şey kalmadı. prilam kullanıyorum o da bişeye yaramıyor 🥺 bulantı bilekliği de kullandım ; bazılarında işe yarıyormuş bende yaramadı😞 bulantı için dr. Bana hamileliğin dewam ettiğini gösterir dedi.. Ama her annenin bünyesi farklı ; görümcemde bulantısı olmamıştı birazcık mide ekşimesi olmuştu. çok sağlıklı erkek evladı war maşallah. Bulantısı olmayanlar sewinsin yani çok kötü bi’ şey bence 🥺
Ama lütfen çare bulduysanız yazın ; peynir-ekmek-muz-pilav-yoğurt yiyorum sadece bebeğime yazık 😞😞
Ben kraker yedim bugün o iyi geldi sanki. Klasik çubuk kraker

X