2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Teşekkür ederim canım. Umarım sonrasında hepimizin geçer.

İyi akşamlar, sağlık ocağında test yaptıran var mı? Sonuçlar e nabız a düşüyor mu

Gözün aydın canım, maşallah minnoşa bak sen

Merhaba güzel anneler bebişlerinizi sağlıklıca alın kucağınıza inşallah hamile olduğunuzu kaçıncı haftanızda ve nasıl öğrendiniz? Kan sonucu ile mi yoksa gebelik testi ile mi
Amin insallah4.haftamda Reglim 3 gün gecikti. Nolur nolmaz test yaptım. Pozitif ciktik inanamadım bir daha yaptim yine pozitif ciktik. Sonra kan sonucuyla da teyit ettik. Şimdi 2. Kan testini bekliyoruz. Insallah güzel bir artış görürüz.

Hoş geldin canım, bebeğin hayırlı olsun. Hamilelik belirtilerini bizimle paylaşır mısın?

Merhaba, listeye beni de ekler misiniz
Tüp bebek tedavisi ile oldu çok şükür. 5+0 da keseyi gördük bugün ise kalp atışını duyduk çok şükür. 6+4 teyiz doktorun hesabına göre, son regl tarihime göre 6+3...bir günlük fark var sanırım tedavi ile olduğu için transferden sonra sürekli adet olacakmış gibi ağrı çektim, bir kaç gece sıcak basmaları oldu, süt gibi akıntı oldu..başka bir belirti yaşamadım test günüme kadar. test günümden 1-2 gün sonra bulantılar başladı, keseyi görmeden bir gün önce yani 4+6 da kahverengi lekelenmem oldu, şimdilerde de kusmalar başladı. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

fifii sen de gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…