2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaşlar kesem bu şekilde doktor çok bir bilgi vermedi sağlıklı on gün sonra kalp atışına gelmelisin dedi sadece anlayanlar bakabilir mi kenarda 12 cm yazıyo normaldir demi 5 haftalık oldu bugün

Eklentiler

• IMG_20220411_101446.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar az önce bunu yazmistim ve simdi kontrolden ciktim. Kesem 4 gündür ilerlemiyor. 5 + 2 haftalıkta kalmış ama suan normalde 6 haftalık olmalıydı. Yani hep küçük hem geride. Birazdan kurtaj olacağım. 15 gun iliski yok sonra tekrar bebek sahibi olmak için çalışmalara başlayabilirsiniz dedi. Sizlere de bilgi vermek istedim. Teşekkürler herkese bana destek olan

4 Mart Sat'tı..Yumurtlamam 20 Mart'ta oldu..adetimden 1 gün önce yaptım yani 4 Nisan'da 264 çıktı daha sonra 7 Nisan'da yaptirdim 771 çıktı yarında kese görmeye gidicez Allah'ın izniyle

Bebişini sağ sağlim kucağına alırsın inşallah.

Aramıza hoş geldin canım, bebeğin hayırlı olsun. Bize hamilelik belirtilerini de yazabilir misin?

Geçmiş olsun canım. Sağlıksız olacaksa gebelik kendisi sonlanıyor bu bir mucize aslında bir doktorum öyle demişti. İnşallah en kısa sürede yeniden hamile kalır ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

Sağ sağlim atlatır ve ileride tekrar bu güzel haberi alırsın canım inşaAllah. Geçmiş olsun.

Kese gören arkadaşlara birşey soracağım. Geçen hafta beta hcg artışı için doktora gitmiştim. Kese görünmez ama bir bakalım demişti ve sıkışmamışsın hiç birşey görünmüyor demişti. Kese görmeye giderken aç tok olmamız farkediyor mu ya da çok su içip sıkışıp mı gitmeliyiz?

Aynen öyle canım. Vücut kendisi buna karar verip eliyormuş. Cok sukur bu zamanda kendini gösterdi, daha da ilerleyip geç kalmadik diyelim biz buna. Ne yapalim suan daha iyiyim. 45 dk sonra gireceğim operasyona. Cok sagolun tekrar

Ben karından ultrason ile görmek istedim önce görünmeme halinde vajinal olacaktı. Aşırı değil normal bi sıkışıklıkta gittim doktor iyi yapmışsın dedi ve kese göründü

Maşallah ne kadar güzel bir sürpriz yapmış ufaklık, Allah tamamına erdirsin inşallah.

Arkadaşlar kesem bu şekilde doktor çok bir bilgi vermedi sağlıklı on gün sonra kalp atışına gelmelisin dedi sadece anlayanlar bakabilir mi kenarda 12 cm yazıyo normaldir demi 5 haftalık oldu bugün
O 12 cm cihazla ilgili galiba kese ölçüsü almamış. Kesenin içinde beyaz yer minnoş susamın. Sağlıkla büyüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…