2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Var kuzum laktozsuz peynir bile var artık normal kuru kayisi ye 3 4 tane üzerine süt iç bağırsak anında çalışır ben öyle çözüm buldum

Tabi canım yazarım kabızlık da var tabi ikisi bir arada süt mü yapıyor acaba laktozsuz içiyorum çok da seviyorum evde akşamları ayrı dert okulda çalışırken ayrı dert tam bir baş belası
Kuzum sadece laktoz değil bi sürü besin intoleransı gaz yapıyor tespit etmek lazım işte ama zor bi durum. Gündüz evde tek başımayım ama gece eşim varken daha zor cidden

Bilmiyorum ama kefir mayasını belki tölere edebilir vücut.. bol su içmeye de dikkat et canım.. burada tabiki doğal bir kabızlık yok ama genelde kabızlığa düzenli su içmemek de neden oluyor ya.. yine de dikkat etmek lazım.

Kuzum sadece laktoz değil bi sürü besin intoleransı gaz yapıyor tespit etmek lazım işte ama zor bi durum. Gündüz evde tek başımayım ama gece eşim varken daha zor cidden
Bi su bardağın içine 3 tane kuru kayısı atsan sonra onu yesen bak ben öylede rahatlamıştım. Şeker oranını bilemem ama bak en iyisi elimizde su sisesiyle dolanmak su her şeyin çözümü

Kızlar ben normalde kabızlık problemini sürekli yaşaya biriyim. Günde 3 kere fitil olarak progestan ve gün aşırı 2 doz progestan iğne yaptırıyorum. Benim aksine afedersiniz çok cıvık oluyor. Hatta leblebi muz falan yiyorum biraz toparlanayım diye sizce bi problem mi var yarınki kontrolümde doktora sorucam

Bu sabah baktım canim progestanın yan etkilerinde ishal var

Herkesin ilaçlara, gıdalara verdiği tepki farklı olabiliyor. Doktorun yarın seni yarın bilgilendirecektir ama bence sorun yoktur..

Bende senin gibiyim progestani hap olarak aldığımdan beri bendede bağırsaklar çalışmaya başladı benim şuan işime geliyor

Kizlar ben dun hafif bi oksuruk tuttu, inannilmaz bir sekilde kasiklarim agridi, boyle uc yerden igne gibi batti.
Bugun de sabahtan beri sol tarafim igne gibi batiyor, insallah bisey yoktur ya.

Daha once hic hastaneye gitmedim, randevuyu haftaya persembe gunune verdiler. Dis gebelikten korkuyorum.

Var kuzum laktozsuz peynir bile var artık normal kuru kayisi ye 3 4 tane üzerine süt iç bağırsak anında çalışır ben öyle çözüm buldum
Sağ ol canım kuru kayısıyı deneyeyim inşallah faydası olur

Normalde böyle değilim ama hamilelikte oluyor geçenkinde de feci şişkinliğim vardı artık ne yapıyor bilemiyorum canım süt ürünlerinin hepsini laktozsuz tüketmeyi deneyeceğim
Su 2 litreden aşağı düşmemeye çalışıyorum canım ama yetmiyor demek ki arttırmaya çalışayım en iyisi

Kanama filan yoksa endişe etme canım inşallah dış gebelik değildir iyi düşünelim eğer geçmezse ağrın bence haftayı bekleme acile git

Kuzum dış gebelik korkun olması sebebi nedir
Beta değerin düzensiz mi artıyor kanaman mı var
Bekletilmeye gelmez bu durum çok riskli acile git en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…