Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Bence de çok büyümedi de bu elbise biraz fazlaca gösteriyor göbüşümü 😀 6 bitti 7 ye geçtik deyince herkes göstermiyorsun diyordu. bugün bi eğitime gittim ilk defa birisi “ ben de doğuma az kalmış sandım baya büyümüş”dedi çok şaşırdım hebele kaldım öyle
Bazıları ya iyi anlıyor ya da her türlü karnı büyük sanıyor shsjjs Bir de giydiklerimiz aşırı etkili gerçekten

eelifeylull eelifeylull bir şey olmaz canı. benim oğlum 23 kg atlıyordu kucağıma hep. şu sıralar fiziksel olarak mümkün olmadığı için alamıyorum tabi 😂
kızlar ben de 8 kg aldım şu ana kadar. ilk hamileliğimde toplamda 17 kg almıştım 8-9 ayda gitmişti ama emzirmeyi bırakınca yarısını geri aldım. emzirirken insan gibi yemiyordum bana mısın demiyordu 😅 şimdi 6 sene geçti hatırlamıyorum ya son 2 ayda en fazla kaç kg daha alabiliriz ki

Bence de. Ama bazı kadınlar da kilo alıyor o dönemde onlar da emziriyor ve uykusuz kalıyor baktığında ama nasıl oluyor?
Ben doğumdan bir hafta sonra hamile kaldığım kiloma dönmüştüm ama uykusuzluk yorgunlukla birleşince sonrasında kendimi yemeye verdim. Her sabah karanlığa uyanınca o uykusuzluğuma karbonhidrat bastım 😂

Unutuluyor diyorsun yani 🥹 Benim bu gece yine felaket ya be oturabiliyorum ne yatabiliyorum çarpıntı sıcak basması mide ağrısı ne arasan var of. Unutur muyum sanmam shhsjsj Ama tekrar çocuk da istiyoruz of napıcam bilmem 😂😂
okulda bi hocanın bebişi var 5 aylık. bana diyor ki nasıl ikinciyi yaptın bunca şeye rağmen 😂 dedim senin zamanlarda ben de böyle düşünüyorum. 6 yıl sonr kaşınmaya başlıyorsun 😅

Unutuluyor diyorsun yani 🥹 Benim bu gece yine felaket ya be oturabiliyorum ne yatabiliyorum çarpıntı sıcak basması mide ağrısı ne arasan var of. Unutur muyum sanmam shhsjsj Ama tekrar çocuk da istiyoruz of napıcam bilmem 😂😂
unutuluyor zamanla bizde tekrar cocuk istedik yalniz kalmasin diye kardesler iyi olur. carpinti arada bende de oluyor onu cozemedim dusuk tansiyondan yaziyordu internete baktigimda

Göbüş fotoları başlamış kikiki, 27+3

Eklentiler

• IMG_5294.jpeg
    IMG_5294.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 40
Eki Görüntüle 3489455
Sizin bebeksi kombinleriniz ve ben dkfkg
Senin sarı saçlı olmaman beni her defasında şaşırtıyor galiba seni profilindeki kadın sanıyorum shhsjsj Göbek yapımız çok benziyor ve önümüzdeki üç hafta içinde bu çok daha büyük ataklar geçirecek sen de bizim gibi nefes alamayanlar kervanına katılacaksın 😂😂

unutuluyor zamanla bizde tekrar cocuk istedik yalniz kalmasin diye kardesler iyi olur. carpinti arada bende de oluyor onu cozemedim dusuk tansiyondan yaziyordu internete baktigimda
Evet canım haklısın yalnız kalsın ben de istemiyorum abi kardeş olsunlar işte ebeveyn sarmaz bi yaştan sonra 😅 Benim kollarımda da zerre derman yok ya acaba kansızlık mı beni böyle yapıyor ki yani omuzlarım kollarım bacaklarım sanki 3 saatlik idmandan çıkmışım gibi bir bardağı zor taşıyorum bir havluyu zor katlayıp yerine koyuyorum 😭

Senin sarı saçlı olmaman beni her defasında şaşırtıyor galiba seni profilindeki kadın sanıyorum shhsjsj Göbek yapımız çok benziyor ve önümüzdeki üç hafta içinde bu çok daha büyük ataklar geçirecek sen de bizim gibi nefes alamayanlar kervanına katılacaksın 😂😂

Sarı halim de var anam al da algın eşitlensinbskgkf

Ya zaten bu göbek bi anda çıkıyor her seferinde, eminim birkaç haftaya gerçekten atak yaşıcak

Son düzenleme:
X