Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Yok anam ya gayet normal bence. Ki normali de yok bu işin bu kadın da burada 31'miş, çok değişiyo kişiden kişiye

images
Ay ama bu kadı bence başka hiçbi yerinden almamış uzunlamasına göbege gitmiş benim de var baya göbüş ama bu kadar diil bacaklarım ve kalcam da doldu ondan gaaba

Eki Görüntüle 3489379
Ben 30+5im şu an böyleyim. Bazıları karnın büyük diyor bana birkaç kişide pek belli olmuyor falan dedi normal kilomda olduğundandır belki😄😄tek sevindiğim hiç ödemim yok ayaklarım falan aynı
Yok bence senin de kocaman durmuyor bebiş orantılı duruyor. İyi yani. Şimdilik ben de şişmedim çok şükür 🙏

Ay ama bu kadı bence başka hiçbi yerinden almamış uzunlamasına göbege gitmiş benim de var baya göbüş ama bu kadar diil bacaklarım ve kalcam da doldu ondan gaaba
Evet sadece göbeğe almış bacak kol falan zayıf kalmış, ben aldım mı bilmiyorum başka yerime ya

Senin de orantılı yaaa bence 😍 S seydaseydas cım ve benim elime kimse su dökemez shsjjs bir de blocked blocked var 😂
Bence de çok büyümedi de bu elbise biraz fazlaca gösteriyor göbüşümü 😀 6 bitti 7 ye geçtik deyince herkes göstermiyorsun diyordu. bugün bi eğitime gittim ilk defa birisi “ ben de doğuma az kalmış sandım baya büyümüş”dedi çok şaşırdım hebele kaldım öyle

Küçük bir çocuğu olup tekrar hamile kalan insanlar var mesela, 9 ay kucaklamayacak mı yoo hepsi de kucağına alıyor gayet 🥲 ağır kaldırmanın düşüğe neden olduğuna dair bir veri yok, ağırlıktan dolayı annenin postürünü zorlamamak için öyle söylüyorlarmış doktorlar. Plesenta vs her şey yolundaysa hiçbir şey olacağını sanmıyorum hamile kadınlar neler yapıyor ya, bizde her şey bir abartı ne bileyim 🥲
Ben de öyle düşünmüştüm aklıma şu polina falan geldi jdjdjd ama herkes aynı anda bağırınca bi korkmadım değil büyük bir hata yapmışım gibi 😅

Ben de öyle düşünmüştüm aklıma şu polina falan geldi jdjdjd ama herkes aynı anda bağırınca bi korkmadım değil büyük bir hata yapmışım gibi 😅
Ben de yeğenimi kucaklayınca kızıyorlar ya büyük ihtimalle sürekli kucaklamadığımız için bi anda şeyetmesin diye 🤣

unuttum yasadiklarimi aradan 4 sene gecince 😂
Unutuluyor diyorsun yani 🥹 Benim bu gece yine felaket ya be oturabiliyorum ne yatabiliyorum çarpıntı sıcak basması mide ağrısı ne arasan var of. Unutur muyum sanmam shhsjsj Ama tekrar çocuk da istiyoruz of napıcam bilmem 😂😂

X