2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bir_Kucuk_Mars
Canım benide ekleyebilirsin
Kayseri
Sat 23.03.2022
Kese 30.04.2022
Kalp atışı 10.05.2022
Tahmini doğum 28.12.2022
Belirti , Reglimden 3 gün önce kasık batmaları

Ah hiç sorma prilam ben de dört kere içiyorum hatta benim kesmiyor akşama bulantım fazla oluyor ne olacak halim bilmiyorum cabukncabuk günler geçse bari iştahsızlık bulantı ara ara kusma da var prilam a rağmen.
canım prilamı bana gece 2 tane iç dedi doktor.diğer 2sini hangi aralıkta alıyorsun? doktorun dedigi dışında yapmayım dedim ama çok kötü gerçekten

Kızlar sık tansiyonum düşüyor ya ne yapacağım ben panikliyorum da o sirada tabi
Canım yanında meyve suyu ve tuzlu kraker bulundur her daim. Evde misin bu süreçte çalışıyor musun? Evdeysen ayaklarını koltuğa dikip uzan. Abi hareketlerden sakınmaya çalış. Yavaş yavaş hareket et. Çok yürüme çok yorulma. Hamilelikte düşük tansiyon yükseğe göre daha iyiymiş bende dün araştırdım doktorlar dayanabilirseniz daha iyi diyorlar hep.

Evet tansiyon vs normal dedi düşüklük sonra nefes nefese kalmak ve tiroid 5 e kadar sıkıntı yok dedi baya rahat doktorum galiba sıkıntı yok dedi

Keseyi gören anneler :) Estrofem i kullanmaya devam ediyor musunuz. Kaçıncı haftaya kadar kullanacağız. Ona göre arayış içinde olacağım

Keseyi gören anneler :) Estrofem i kullanmaya devam ediyor musunuz. Kaçıncı haftaya kadar kullanacağız. Ona göre arayış içinde olacağım
Sanırım doktorlar hastanın durumuna göre bıraktırıyor. Bazıları kese gördüğünde bazıları kalp atışı duyduğunda...ben hala kullanıyorum, 12. hafta bitene kadar devam dedi doktorum.

Estrofem geçen hafta piyasaya sürüldü diye biliyorum.

Evet tuzlu seyler yanımda taşımam gerekecek belli oldu çok yormamaya çalışıyorum kendimi bu sürecte en azindan ilk 3 ay bi geçse hayırlısıyla . Normalde de düsük çıkar benim bebis icin artık dikkat edecegiz

Fiyat artışı sebebiyle barkodlanmamış o yüzden depolara daha gönderilmemiş. İnternette ilaç 92.5 olarak güncellenmiş gördüm. Ama eczanelerde yok. Kaç hafta sürer bu işleri bilmiyorum. Teşekkürler. 12. Haftaya kadar ise iyi 7 kutu bulmam lazım

Ben hala devam ediyorum ama piyasada rahat bulunuyor artık merak etme

Ben geçen hafta aldım. Denizli’deyim, fiyat artışı olduğu gün depolara girişi olmuş ve hemen ertesi gün aldım. Siz nerdesiniz? Bulmakta sıkıntı yaşarsanız bana msj atabilirsiniz.
Şimdiden stoklamayın 7 kutu, genelde kalp atışında bırakılıyor ilaç. Belki sizinki benim gibi 12. haftaya kadar devam etmez

Allah razı olsun. Ne güzel kalbiniz var. Teşekkür ederim. Kktc den arkadaşıma söyledim gönderecek. 7 kutu olmasa da 3 kutu istedim, 3 haftaya heryer de bulunur artık heralde.

4+5 kimine göre çok erken olabiliyor betahcg kaç belki ona göre planlayabilirsin. Ben kullanıyorum kan sulandırıcı. Senin tüp bebek mi?

Canım ben 6+3te gittim bebeği gördük ultasonda kalp atışı da gördük ama duyamadık. 8+2de kalp atışı duyduk. Keseyi görebilirsin bence, ben çok erken gitmek istemedim bebeği görmek istediğim için ama ilaç falan kullanıyormuşsun doktora soracaklarin varsa gitmende fayda var belki farklı yönlendirir dediğin gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…