2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
kaç saat arayla sağım yapıyorsun? ben de sağım yapmaya çalışıyorum ama aralık fazla uzun mu oluyor anlamadım

oğlum en çok menemen seviyor. tahin pekmez zeytin ve bir parça da peynir ekliyorum menüsüne

biz de bu yürüme arkadaşı var. kızımda da kullanmıştık çok pratik. ağır olan modeller evet kaymıyor ama çocuğun onunla yürümesi çok zor oluyor. kendi dengesini sağlayana kadar yürüme arkadaşını siz tutabilirsiniz. zamanla kendi denge sağlayıp ustaca kullanıyor. ben çok memnunun bu modelden :KK200:
3 saatte bir sağmaya dikkat ediyorum ama herzaman olmuyor.gece uyanamıyorum mesela kız uyanırsa sağıyorum.yorgunluktan saati duymuyorum.gün içinde de evdeysem 3 saatte bir sağıyorum ama dışardaysam illaki sarkıyor.

Kızlar size bir soru.dışarı çıktığınızda uzun kaldığınızda bebeğinize ne yediriyorsunuz.çocuk aç kalacak diye uzun süreli dışarı gidemiyorum:yanıma termosla çorba alsam dışarda yer mi döke saça nasıl olur, termosla çorba taşınır mı bilemedim.meyve falan alsam doymaz.anne sütü alsam ısıtmam dert.siz nasıl yapıyorsunuz Allahaşkına?ben mama ve sıcak su alıyorum en kolayı o ama o da uzun süre tok tutmuyor illaki yemek istiyor

Kızlar size bir soru.dışarı çıktığınızda uzun kaldığınızda bebeğinize ne yediriyorsunuz.çocuk aç kalacak diye uzun süreli dışarı gidemiyorum:yanıma termosla çorba alsam dışarda yer mi döke saça nasıl olur, termosla çorba taşınır mı bilemedim.meyve falan alsam doymaz.anne sütü alsam ısıtmam dert.siz nasıl yapıyorsunuz Allahaşkına?ben mama ve sıcak su alıyorum en kolayı o ama o da uzun süre tok tutmuyor illaki yemek istiyor
Ben yemek ne yicekse o gun kavanoza koyuyorum gittigim yerde isitiyorum yada sicak su dolu kaseye oturtuyorum ısıtma sansim yoksa muz aliyorum mutlaka cok seviyo kurtarıcı oluyo corba da aliyorum valla doke sacada olsa yediriyorum yoksa hic durmaz h3p evde durmaktan ben kafayi yedim buluyorum artik bi hal care cikiyorum valla

kaç saat arayla sağım yapıyorsun? ben de sağım yapmaya çalışıyorum ama aralık fazla uzun mu oluyor anlamadım

oğlum en çok menemen seviyor. tahin pekmez zeytin ve bir parça da peynir ekliyorum menüsüne

biz de bu yürüme arkadaşı var. kızımda da kullanmıştık çok pratik. ağır olan modeller evet kaymıyor ama çocuğun onunla yürümesi çok zor oluyor. kendi dengesini sağlayana kadar yürüme arkadaşını siz tutabilirsiniz. zamanla kendi denge sağlayıp ustaca kullanıyor. ben çok memnunun bu modelden :KK200:
Esim benden habersiz siparis vermis zaten dun geldi yurume arkadasi 😁 evet su an icin fazla hizli geliyor bizim tutmamiz gerek ama cok hosuna gitti. Yurumeye alisinca rahat kullanir diye dusunuyorum

Disari cikarken corba falan degil de pilav, et, peynir vs gibi puturlu gida aliyorum ben yanima. Onlari rahatlikla her yerde yiyebiliyor.

3 saatte bir sağmaya dikkat ediyorum ama herzaman olmuyor.gece uyanamıyorum mesela kız uyanırsa sağıyorum.yorgunluktan saati duymuyorum.gün içinde de evdeysem 3 saatte bir sağıyorum ama dışardaysam illaki sarkıyor.
ben o kadar sık sağım yapamıyorum maalesef. 7. aya kadar az çok emiyordu. 7 den sonra hiç emmedi :KK43: şimdi günde2 ya da 3 kez sağıyorum ama tabii çok çok az geliyor. araları daha kısa yapamıyorum maalesef hiç fırsatım olmuyor
termosta çorba ya da kavanoza yiyeceği ne varsa onu koyuyorum. 9 aydan sonra kendi yemeklerimizden ya da dışarıda güvendiğim yerlerin yemeklerinden de yediriyorum. doktoru da bu şekilde önerdi canım
Esim benden habersiz siparis vermis zaten dun geldi yurume arkadasi 😁 evet su an icin fazla hizli geliyor bizim tutmamiz gerek ama cok hosuna gitti. Yurumeye alisinca rahat kullanir diye dusunuyorum
ah öyle mi güle güle kullansın miniğin :nazar: kızımda çok memnun kaldık umarım oğlumda severek kullanır.

Ya alırken yorumlara aldanıp aldım ama daha o tutacak yerinden tutarken kayıp gidiyor ben anlamadım neden okadar hafif yapmışlar ? Mantık olarak yürüme arkadaşının kaymaması , yere biraz sağlam basması gerekir ama hiç öyle değil, belki başka yürüme arkadaşları vardır bende araştırıcam ama bunu hiç sevemedim
Merhaba eşim bu ürünü almış babymall den 550 TL ye çok memnun kaldık oyuncakları da işlevsel müzik kutusu vs var . Öyle hafif değil gayet güzel sürüşü ki daha ağır olmasını isteyenler için içine su doldurulup ağırlık yapılabiliyor . Bir kaç yorumda yürüme arkadaşı araştıran arkadaşları gördum tavsiye ederim 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-18-08-38-36-033_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-10-18-08-38-36-033_trendyol.com.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 41
Termos aldım ben ebebekten
Yemeğini yapıp çıkıyorum canım
Dışarda da termostan yediriyorum önlüğünü de alıyoeum yanıma
Bebek arabasında yediği bile oluyor
Artık büyüdüler yemek taşıma vaktimiz geldi😅
Hatta ara öğünlerini de yanıma alıyorum ben

Hazir Kavanoz meyve pureleri yada meyveli yulaf lapalarindan alıyorum yanıma. İyi oluyor

X