2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Anladım içeyim o zaman 3 aya kadar benim bir oğlum var onda birşey yoktu ama şimdi kan vs bakılmadan asprin verdi yani
Canım hiç kana bakmadan da veriyorlar zaten hiç
Bir zararı yok benim eşimde doktor hele 34 yaş üstü gebe kalanlara düşük geçmişi olanlara veriliyor doktorun demişse bence kullan riske atma

Canım hiç kana bakmadan da veriyorlar zaten hiç
Bir zararı yok benim eşimde doktor hele 34 yaş üstü gebe kalanlara düşük geçmişi olanlara veriliyor doktorun demişse bence kullan riske atma
Tamam çok sağolun bebe asprinimi normalmi alayım 32 yaşındayım şuan folik asit ocean vardı bende onu kullanıyorum

Bana bugün folik asit dedi iciyom zaten dedim bide düşük vardı benim onu dedim asprin al hergun dedi neden öyle dedi bilmem
Daha önce düşüğün olduğu için tedbir amaçlı vermiştir aspirini... aspirinin kan sulandırıcı özelliği var gebelik döneminde oluşan kan pıhtılaşmasi da düşüğe ve bebek ölümlerine sebep olabiliyor

Merhaba, son adet tarihim 5 mart, pazartesi gece 750, persembe sabah 1400 cikti benim de betahcg. Ama henuz bir doktora gitmedim, siz gitmişsiniz sanirim, herhangi bir ilac vitamin falan baslatti mi doktorunuz?
Bana folik asit, decavit vitamin, düşük olmasın diyede progestan ve coraspirin verdi. Yaşım 38 belki ondan dolayı riskli görmüş olabilir. Bide kendim balık yağı omega 3 kullanıyorum

Aynen canım başla madem düşüğğn var doktorun önermiş başla inşallah hepimizin gebeliği sağlıklı ilerler ben daha 3+6 dayım kese için daha çok var beklemek de çok zor
Birtane oğlum var ondan sonra düşüğüm var sizinde az kalmis hayirlisiyla görürsünüz ins

Hayırlı olsun bebişin canım. Doktor folik asit kullanıp kullanmadığımı sordu sadece. Şu an folik asit dışında takviye almıyorum. Ama alan arkadaşlarımız var. Onlar önerilerini yazarsa sevinirim.

Hangi folik asiti kullanıyorsunuz ben folactive verdi doktorum 3 ay kullanayım diye
Ben elenatal 1 almıştım hamile kalmadan önce düzensiz kullanıyordum öğrendiğimden beri aksatmıyorum. Aslında multivitamin ama gebelik öncesi ve gebelik sırasında kullanılır ibaresi var.benim başka değerlerimin de düşük olduğunu bildiğimden multivitamine başladım direkt.
Merhaba ben de yeni katildim araniza.Bugun bir gun gecince erken gebelik testi yaptim silikten bir tik belli oluyordu.Insallah bir kac gune gidip kan vericem .Hayirla saglikla olsun.insallah
Hosgeldin, güzel haberlerini bekliyoruz

Ben de bugün doktora gideceğim randevu aldım bakalım görebilecek miyiz keseyi

Kızlar benim bat 10 Nisan ama ben 2 gün önce öğrendim beta ile dün çok kısa adet olacak mışım gibi kasık ağrısı oldu normal mi bu

günaydın benide ekler misin listeye? sat 04.03.2022, tahmini doğum tarihi 09.12.2022, yaş 32, Çanakkalede yaşıyorum. Ben bat günü evde test yaptım öyle öğrendim belirtim yoktu. Fakat sonrasında kasıkta adet olacakmış gibi ağrı ve uyku hali başladı. İnşallah 2022 aralık anneleri olarak sağ salim evlatlarımızı kucağımıza alırız

Adet günümden 1gün önce evde kaset testle öğrendim. Adet günü beta 180 çıktı. Siz kaçla öğrendiniz
Canım benim adet günüme 4 gün kala öğrendim 60 dı değerim sanırım adet olmazsam haftaya bugün tekrar test vereceğim o iki günde bir takip beni çok yoruyor ben şubatta kimyasal geçirdim ve takip etmek beklemek hem stres yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…