2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Haklısınız, inşallah sağlıkla büyür ve sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bugün betam çıktı 771...ilk ogrendigimde 264 tü, 3 gün sonraki değerim 771 sanırım sağlıklı ilerliyor değil mi yoksa yavaş mi

Sen sanki 2 gün sonra verdin canım ben mi yanlış hatırlıyorum 2 gün içinde 3 gün içinde gayet iyi tekrarlayacak mısın beta yı
İlk verdiğimde 4 Nisandi 264 çıkmıştı...7 Nisan'da bidaha verdim 771 çıktı iki gün ara var salı günü kese için gidicez yapmaz bidaha diye düşünüyorum

Kızlar merhaba, 4+5 iz bugün betam pazartesi akşam 53 çıktı çarşamba sabah 151 bugün doktor kontrolüm var keseyi görebilir miyim acaba çok heyecanlıyım. Bundna önce 2 kaybım var inşallah sağlıkla ilerler Kucağımıza alırız

Hosbuldum.insallah canim.Ben de pazartesi kan vermeyi dusunuyorum

Beni de ekler misiniz.Yas 30 ama gunler kaldi 31. Ankarada yaşıyorum.sat 5 mart. Tahmini dogum tarihi nette 10 aralik cikiyor.Pazartesi kan vericem insallah.Belirtilere gelince yumurtlama gunu sol kasigima kramp girdi ve sonrasinda ara ara sizi agri girdi kasiklarima sicak basmalari oldu sinirlendim ara ara.Duygusallastim cok uyumaya basladim.Adet tarihine yakin iyice artan karin kasik agrisi ani kalkinca batmalar gogus hassasiyeti biraz da bas agrisi ve normalde adete yakin kuru olurdum az az da olsa beyaz akinti. Hayirlisiyla saglikla elimize almak nasip.olur insallah

Kızlar ben doktordan geldim şimdi, karından USG ile kese göründü. Haftasıyla tam uyumlu görünüyor. Yolk kesesini görür gibi oldu ama net değil dedi. 15-18 Nisan a kontrol randevum var. Benden de anti rubella vs .. olan testleri istedi. Bu testleri devlette yaptıran var mı aranızda

Canım kan değerin kaç çıktı
Kaç hafta kaç günlük

Merhaba arkadaşlar bende şimdi doktordan geldim 5+1 ama ultrason 4+4 uyumlu görünüyor keseyi karından ultrason ile gördüm 6.haftadan sonra bebeği ve kalp atışını görmem gerek diyerek randevu verdi .detaylı kan istedi ala devlette yaptiricam

Sifonella canım gögğüs ucu hassasiyeti ne zaman başladı sende belirti olarak? Böyle yanıyor gibi karıncalanıyor gibi bir his miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…