2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaşlar merhaba benimde bugünkü değerim 1998 çıktı.doktor pazartesi keseyi görebiliriz dedi. Bende Aralık annesi listesine eklenebilirim bence artik. Şehir Diyarbakır bir buçuk yıldır istiyoruz. Son adet tarihim başlangıcı 28 Şubat 34gunde bir adet oluyorum ama ben. Belirti uyku ve göğüs hassasiyeti bide sırt ve göğüs bölgesinde sivilcelenme vardi.

Yaş 28.

Ben sağlık ocağında yaptırdım pazartesi günü dün de doktoruma götürdüm o istemeden
Bu arada tarihlerimiz aynı sizinle bende de keseyi girdi ama yolk için bişey demedi 18 ine gideceğim bende

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Amin inşaAllah.

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bebeğinin muhtemel doğum tarihini bizimle paylaşabilir misin?

Ayy ben de aynı gün öğrendim canım. Ne zaman gideceksin doktora? Beta kaç çıktı?
Size de hayırlı olsun sağlıkla doğsunlar insallah ilk beta 358 çıktı ikişer gün arayla baktırdım en son 3 Nisan'da 1879 idi bugün doktora gittim karından kese göründü sat'a göre 5+1 ama ultrasonda 4+4 uyumlu çıktı sanırım olabiliyormuş böyle. İki hafta sonra bebek ve kalp atışı için çağırdı

Selam kızlar ben de geldim daha çok çok başındayım. Bugün kan testimde 18.86 çıktı. Sat 14 mart Yaş 30 şehir Ankara. Belirtiler, göğüs hassasiyeti uyku hali

Son düzenleme:
Selam kızlar ben de geldim daha çok çok başındayım. Bugün kan testimde 18.86 çıktı. Sat 10 Nisan. Yaş 30 şehir Ankara. Belirtiler, göğüs hassasiyeti uyku hali
Hoş geldin, hayırlı olsun bebişin canım. Son adet tarihin geçen ay olması gerekir canım, bir yanlışlık var sanırım. Muhtemel doğum tarihini de belirtebilir misin?

Yeni hamisler sizdede duygusallik varmı ve sinirlilik hemen parliyom ve hemen aglayabiliyorum
Ben ben ben. Normalde gözünün içine baktığım eşime habire parlıyorum. Her lafı batıyor. İnstagram storilerine ağlıyorum şaka gibi. Kayınvalidem ve kaynım dün korona çıktı. Eşimde ailesiyle günlük görüşen biri işinden dolayı, oda test verdi hala çıkmadı sonuç. Dün ayrı uyuduk, uzak duruyoruz birbirimizden, inşallah değildir. Hem gözüme batıyor bu aralar gıcık oluyorum hem de onsuz kalmak istemiyorum.

Ben pregnavit kullanıyorum canım tavsiye ederim bir bak istersen doktor verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…