2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İki hafta sonra tekrar gideceğim inşallah kalp atışı duyarım biz 6 senedir tüp bebek vs hep uğraştık ikinci tüp bebekte transfer zamanımıza az kalmıştı ki bu sürpriz gebeliğim oldu rabbim bu sevinci yaşattı dilerim hepimizin sonunda yavrularımıza sağlıkla kavuşmak olur

2.3 çıktığı halde dahiliye doktoruna sordum 75 mg iciyordum iki gün 100 diğer günler 75 iç dedi
Ya bi tek benim doktorum mu önemsemiyor bu mevzuyu benim 2.91 di 15 gün sonra gel o geldiğinde kan alır bakarız dedi. Korkuyorum böyle konuşmaları gördükçe

Benim ilk randevum 28inde, dün devlete gittim kan vereyim diye oradaki doktorda direkt gel haftaya dedi. Çok erken bakmayı istemiyorlar esasında
Benim ilk randevum 28inde, dün devlete gittim kan vereyim diye oradaki doktorda direkt gel haftaya dedi. Çok erken bakmayı istemiyorlar esasında
Benim ilk randevum 28inde, dün devlete gittim kan vereyim diye oradaki doktorda direkt gel haftaya dedi. Çok erken bakmayı is
Bilmiyorum açıkcası yine gözükmezse diye endişe duyuyorum

Kızlar çarşamva gecesi 23.30 gibi kan vermiştim 62 isi bugün farklı yerde ve saat olarak tam 2 gün dolmamasına rağmen 110 çıktı değer iyi değilmi? Bat yarın daha bugün çatlamadan sonra 13. Gün

İnşallah duyarım. Önceki bebeğimin kalp atışını hiç duymamıştım. Bayram boyunca kafaya takarım ben
Ben dün gittim 5+2 de duyamadım canım bebek bile gözükmedi ama hiç takma kafaya duyamadan bile bayramdan sonra hemen gider duyarsın bebek gözükür en azından inşallah bu hamileliğin çok güzel geçecek bebişin kalp atışlarını bol bol duyacaksın
Ben yuzyili denedim bi bir de umut hastanesinde bir dr önerdiler oraya bakacağım oma gore karar verecegim canim. 7 bin de çokmuş ya
Öyle canım ama işte sırf erken doğum filan olursa yeni doğan yoğun bakım ünitesi çok iyi diye tercih ettim ben doğurana kadar 10-15 olur bu gidişler fiyatlar Allahtan doğum sigortam var da uyguna geldi
Kızlar çarşamva gecesi 23.30 gibi kan vermiştim 62 isi bugün farklı yerde ve saat olarak tam 2 gün dolmamasına rağmen 110 çıktı değer iyi değilmi? Bat yarın daha bugün çatlamadan sonra 13. Gün
Bence gayet iyi canım neredeyse 2 katı artmış benim battan 1 gün önce 55 ti değerim o yüzden hiç takma kafaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…