2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba Allah nasip ederse bende Aralık annelerinden olacağım annesi gibi yay olur inşallah :) sat 19 mart 18 nisan da evde test yapıp pozitifliği görünce kan verdim beta hcg 1095 çıktı 21 nisan kadın doğuma gittim kese gözükmedi tekrar beta bakıldı 4000 çıktı haftaya perşembe tekrar kontrol var gözükmezse yine karından alttan bakılacak

Benim ilk randevum 28inde, dün devlete gittim kan vereyim diye oradaki doktorda direkt gel haftaya dedi. Çok erken bakmayı istemiyorlar esasında

Canım kaç çıktı tsh.? Benim 4,20 çıktı 50mg başladık.
Kızlar kapalı olarak fcebook Grubu kursak. Konu açabiliriz yazınca bildiri gelir. 2015 te biz öyle yapmıştık.
Bu tarz talepler ve oluşumlar yasak, ban yiyebilirsiniz uyarmış olayım
Tahlil sonucum cikti şimdi TSH 10 gün önce 1.90 di şuan 2.3 olmuş yüksek mi acaba sıkıntı olurmu zaten kullanıyorum tiroid ilacı ferritin bide düşük 21 cikmis
2, 5 altı normal kabul ediliyor telaş yapma
Yuh niye attılar kötü bir şey dememiş ki arkadaş kendince daha rahat iletişimde bulunmak istemiş
Herkes kendine bir whatsapp Facebook ya da telegram gurubu kurarsa, o zaman bu sitenin varlığının anlamı kalmaz o yüzden yasak

Kızlar çarşamba betam 850 geldi. Bayram tatili girmeden haftaya cuma randevu aldım. Sizce gittiğimde kalp atışı da duyar mıyım?

Kızlar çarşamba betam 850 geldi. Bayram tatili girmeden haftaya cuma randevu aldım. Sizce gittiğimde kalp atışı da duyar mıyım?
Duyulmaz kuzum çok erken keseyi görürsünüz 1 hafta sonra kalp atışını duymak için çağırır

Plimar' ı kullanan var mı aranızda kızlar ? Bugün 4 kere kustum iyi geliyor mu

Kuzum normalde benimde 7+6 ama doktor ultrasonda 6+2 dedi bugün sağlık ocağına kayıt için gittiğimde hemşire doktorların haftasını 1 hafta geriden söylediğini aslında 7.nci haftamda olduğumu söyledi ama bence doktorlar ilk etapta Sat'a göre kalp atışıni görünce döllenmeden itibaren alıyorlar gibi geldi bana..

kızlar keseyi görmek için gittiğimde verilen ultrasın görüntüsünde kese boyutu yazıuor mu ya doktorum söylemedi bana

2.3 çıktığı halde dahiliye doktoruna sordum 75 mg iciyordum iki gün 100 diğer günler 75 iç dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…