2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben dün gittim 5+2 de duyamadım canım bebek bile gözükmedi ama hiç takma kafaya duyamadan bile bayramdan sonra hemen gider duyarsın bebek gözükür en azından inşallah bu hamileliğin çok güzel geçecek bebişin kalp atışlarını bol bol duyacaksın😍😍

Öyle canım ama işte sırf erken doğum filan olursa yeni doğan yoğun bakım ünitesi çok iyi diye tercih ettim ben doğurana kadar 10-15 olur bu gidişler fiyatlar Allahtan doğum sigortam var da uyguna geldi😅

Bence gayet iyi canım neredeyse 2 katı artmış benim battan 1 gün önce 55 ti değerim o yüzden hiç takma kafaya🥰
Diğer gebeliğimde ilk 170 le öğrenmiştimya bu biraz az olunca tedirgin oldum gerçi ilk gebeliğim sonlanmıştı ama ay sağol canımm rahatladım 🥰

Mide bulantısı bende de çok var bütün gün yatırıyor. Hiç birşey yiyemiyorum 3kilo verdim. Doktorum bulantı hapı yerine zencefil çayı içmemi söyledi. Günde en fazla 2bardak. Doktorunuza danışıp deneyin bana iyi geldi hafifletti.

Biliyorum da, ben haftamı hesaplayamıyorum. Ne zaman yumurtladım bilmiyorum. Beta değerime göre yorumlamaya çalışıyorum ama zor oluyor
Zaten mesela adete göre 4+3 sündür ama ovulasyon gününe göre erken ya da geç arada gün farkı olur. Haftadan ziyade beta hcg 1500 vajinal 3000 karından görünür kese

X