2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
3.61 çıktı canım

Kızlar kapalı olarak fcebook Grubu kursak. Konu açabiliriz yazınca bildiri gelir. 2015 te biz öyle yapmıştık.
Canım ikidir söylüyon ama başka bir platformda grup kurmak gruba çağırmak ban sebebi bidaha yazma Allah korusun biri şikayet eder ya da yöneticiler kendiliginden farkeder banlanırsın

Canım ben de bugün kontrole gittim çok şükür kalp atışını duydum doktor 7+2 dedi ama uygulamaya göre de bugün 6+5 ti anlayamadım ben de doktora sormadım ultrasonda görülen doğrudur değil mi?

Senin doktorun gelmiyor canim , kim nöbetciyse o bakiyor.

Ya bi tek benim doktorum mu önemsemiyor bu mevzuyu benim 2.91 di 15 gün sonra gel o geldiğinde kan alır bakarız dedi. Korkuyorum böyle konuşmaları gördükçe
Korkmana gerek yok canım, benim de 3.59 çıktı aile hekimimde kadın doğumcumda normal dedi..Gebeliğin başında yukselebiliyormus 4'u geçmediği süreç sıkıntı olmazmış zaten sürekli takip edilecek..bide Her laboratuvarın ölçüm değeri ve cihazları farklı oluyormuş referans aralığındaysa sıkıntı yokmuş

Bugün kasıklarım çok ağrıyor. Var mı böyle ağrı yaşayan. Kızım 22 kilo ve sürekli mama sandalyesine oturt kaldır oto koltuğuna oturt falan kucağıma almak zorundayım. Korkuyorum

Bugün kasıklarım çok ağrıyor. Var mı böyle ağrı yaşayan. Kızım 22 kilo ve sürekli mama sandalyesine oturt kaldır oto koltuğuna oturt falan kucağıma almak zorundayım. Korkuyorum
Dikkat et tehlikeli dönemler elini degdiremeyecek sekildeyse doktoruna muhakkak haber ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…