2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Günaydın canım

Günaydın gerek yok sıkışıklığa😉

Gözün aydın olsun canım.

Gözün aydın olsun canım.

Gözün aydın olsun canım.

Allaha emanetiz şurada bilgileri öğrenmesek resmen onların dikkatine ve merhametine kalmış durumdayız. Bu gidişle tıpla ilgili her şeyi öğrenmek zorunda bırakacaklar bizi. İlacı yeniledi mi canım. Benim ilacı kadın doğum doktoru verdi ve dahiliye de görün dedi. Bu salı gidicem bakalım ikisinede.
Sağ ol canım 😍

Canım sordum, şu anlık sıkıntı yok 15 gün spnra kontrole gel 15 gün sonra kan verirsin bakarız dedi . Çok geç değil mi bana mı öyle geliyo
Benden de kan almadılar bugün canım bebeği görelim kalp atışını duyalım ondan sonra bakarız dedi on gün sonra gideceğim bakalım kalp atışını duyabilecek miyiz

Selam kızlar keseyi gördük 5+0 6mm ☺️ şekerim yine yüksek çıktı halbuki 15 günde 4 kilo verdim diyetle ama hala yüksek. Bakalım olmadı insülin kullanacağım. Gebelikte şekerin 90ı geçmemesi gerekiyormuş. İdrar enfeksiyonum için kültür verdim. Benim de erken doğum öyküm olduğu için işi sıkı tutacağız. Aile hekimine yarın kayıt yaptırıp kan vereceğim. Veremediğim tahlilleri ise doktorum tamamlayacak. Haftaya Perşembe yine kontrolüm var. Kalp atışlarını belki duyarız dedi. ☺️♥️

Selam kızlar keseyi gördük 5+0 6mm ☺️ şekerim yine yüksek çıktı halbuki 15 günde 4 kilo verdim diyetle ama hala yüksek. Bakalım olmadı insülin kullanacağım. Gebelikte şekerin 90ı geçmemesi gerekiyormuş. İdrar enfeksiyonum için kültür verdim. Benim de erken doğum öyküm olduğu için işi sıkı tutacağız. Aile hekimine yarın kayıt yaptırıp kan vereceğim. Veremediğim tahlilleri ise doktorum tamamlayacak. Haftaya Perşembe yine kontrolüm var. Kalp atışlarını belki duyarız dedi. ☺️♥️
6+2 de duyduk idrara sıkışık gidersen yoğun olmasada duyuluyor 😊😊

Hadi hayırlı olsun canım haftaya inşallah duyacağız kalp atışlarını 😍😍

Ya ben cinsiyet partisi yapmak istiyorum aslında doktoru tembihlemek lazım o zaman 10.haftadan sonra görürse çat diye söylemesin 😃😃 ben 16dan önce pek söylemezler saniyordum
Benim doktorumda 16-17 de soyluyo ben o yuzden direkt cinsiyet ogrenmeye gittigimde tembihlicem soylemesin diye..kagita yazip verin dicem. Ultrason ekraninada bakmicam bakarsam anlarim cunku.cinsiyet partisi en buyuk hayalim benim

Gözün aydın olsun canım.

Kalbini duyduk 6+2 günlükmuş. TSH daha önce yüksek olmadığı için ilaç vermedi sınırda zaten dedi sağlık ocağında tekrar kontrol için test yaptiricagim zamanı söyledi.. hiç bir konuda sınırlama getirmedi 65 kiloya kadar alabilirsin ama son aylarında al dedi sağlıklı ilerliyoruz çok şükür 😊
Maşallah çok sevindim bende 4.5 da gitcem ins bende duyarım bebeğin resmi varmı atıp cinsiyet tahmin ediyorlar ya😃

Maşallah çok sevindim bende 4.5 da gitcem ins bende duyarım bebeğin resmi varmı atıp cinsiyet tahmin ediyorlar ya😃
Resim bu cinsiyet olayını da anlamıyorum 😂 bilen yorum yapar artık

Eklentiler

• IMG_20220421_123948.jpg
    IMG_20220421_123948.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 53
Tam belli değil canım ya enfeksiyon ya rahim ağzı yetmezliği bu sefer hem enfeksiyona hem de rahim ağzı uzunluğuna sürekli baktıracak ilerleyeceğim
Yaa 🥺 evett dikkat et canimm. Insan bilemiyokii neler neler varmis baktiracagimiz insan sasiriyor gercekten. Diyorum eskiden hicbisey yoktu resmen yaa hamile kalip dogururlardi ne guzel, simdi ona baktir buna baktir ona ragmen icimiz rahat degil tadini cikaramiyoruz hamileligin 😩

Geçmiş olsun canım. Diyetisten eşliğimde mi diyet yapıyorsun?

X