2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben alışsın diye şimdiden eşimle yatırmaya başladım. Ben de salonda klimanın karşısında Hastanede annemle kalırız babasıyla kalır kızım gece

Geçmiş olsun canım 9 dedi doktor hastaneye yatacak kadar yüksek değilmiş bize sarılığı ilerlemesin diye mutlaka mama kullan her iki saatte bir besle oda sıcaklığı 23 olsun dedi sıcaklık fazla olduğunda uyandırması ve beslemesi zor oluyor

Kızlar kafam çok karışık. Önce ki doktorum aspirini 34 haftadan sonra keseceğiz demisti yeni gelen doktor 36 da dedi . Ya acil bir durum olursa kanama devam ederse Bilemedim önceki hamilelegimde ki doktora sordum ama cevap verir mi bilmiyorum. Aspirin kullananlar ne zaman bıraktınız

Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

Artik hic birine acimiyorum kocamada temizlikle kafayi bozmuslar iki zaten dogarsa gelmeden sevdirmicem bile cocugumu kizdirdilar iyice beni
Son günlerimiz hep stresle geçiyor ben de hiç böyle hayal etmemiştim. Benim de eltim gelecek doğumda kaynım burnumdan getirdi eşimi arayıp balık yapalım mangal yapalım diyor delirmek üzereyim

Ben eşimi içeri almak istedikleri halde kabul etmemiştim.Eşim de olsa beni o şekilde görmesini istememiştim.Tabii bu benim tercihim ,eşim duygusaldır;ağlar dayanamaz diye ben tercihimi yalnız kalmaktan yana kullandımArtık tüm yasaklar kalkıyo 1 Temmuz itibariyle,tekrar sorup şansınızı zorlayın çok istekliyseniz bu konuda.Ama yine olumsuz cevap alırsanız da endişelenecek bi durum olmadığını,bu süreçte Rabbim'in yardımını her an hissedeceğinizi unutmayın

:) fazladan zarar gelmez canım 2 günse tabi daha fazla ihtiyaç olur. bende çarşaf aldım. banyo yapmayı bilmiyorum eve gelince yaparım sanırım .ben yiyecek hiç düşünmedim oradan halledilir dedim sen baya baya makine fln almışşın

Gözün aydın canım Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Son günlerimiz hep stresle geçiyor ben de hiç böyle hayal etmemiştim. Benim de eltim gelecek doğumda kaynım burnumdan getirdi eşimi arayıp balık yapalım mangal yapalım diyor delirmek üzereyim
herkes de var demekki :) bizimde arkadaşlar samosa tatile gidelim diyorlar ben 2 aylık bebe ile daha doğurmadım ne nasıl olacak bilmezken millet tatil diyorr )

32 de bıraktıran da oluyor.Sonraki haftalarda bıraktıran da. İlk hamileliğimde 32 de bırakmıştım.Şimdi 35 teHer yiğidin yoğurt yiyişi farklı

Insallah canim sanci gelince ayak bas parmagima kadar terliyorum

Insallah canim

Sağol canım benim Dua ettim hep sizlere de. Müsait oldugumda anlatırım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…