2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hadi hayırlısı olsun canım aramızda 4 gün var bende 9unda inşallah kavuşucambanada sabah 8.30da burda ol dediler muhtemelen 10 11 gibide ameliyata alırlar
Ayy senin de mi belli oldu. Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Teker teker gelin kızlar. Biz çok geride kaldık yaa

Ekran fotoğrafı aldim canım , çarşamba kontrole gidince hastaneye sorayim mama veriyorlar mi yoksa ben alayim dursun, bir de mamayı ilk zamanlar neyle verdin :)

Ekran fotoğrafı aldim canım , çarşamba kontrole gidince hastaneye sorayim mama veriyorlar mi yoksa ben alayim dursun, bir de mamayı ilk zamanlar neyle verdin :)
Biz mamayı almıştık zaten canım.doğum olunca ebede getirdinizmi mama dedi bizde getirdik dedik.şuan yeteri kadar süt olmaz arada mama takviye edelim sarılık olmasın dedi.sen yine sor bazı hastaneler mamayı kendileri veriyormuş.Biz direk biberonu dayadık valla kuzum zaten ben ameliyattan gelinceye kadar ağlamış baya emzik vermişler cuk cuk onu emiyodu ben gelincede hemen göğsümün ucunuda kavradı öyle emzik aldı biberon aldı diye emmemezlik yapmadı.tabi bebekten bebeğe değişiyordur illa.kardeşimde çay kaşığı ile vermiştik

walla canım hepsini düşünmüşsün bence çok iyi . aklında kalmaz hepsi lazım olucak şeyler.
bişey sorucam kıyafetleri hep yenidoğan mı aldın benim 2 takımım yenidoğan büyür diye diğerleri 1-3 ay

Canmm gözn aydn
Büyük güne az kaldı..

Cnm mama konusunda sadece şu yorumu yapabilirim, hastanedeki hemşire dediki ilk 2 gn asla mama vermiecez
Eğer idrarında azalma varsa, bebek ağlıosa doymuosa o zaman cocuk doktorumuzun o gün önereceği mamayı aldıracaz size dedi.. O yüzden mesela ben mama alamıorm..
Bide mama içi kaşık biberon önermişlerdi
Ben ondan aldm e bebekten ucuz bişey zaten

Sezeryan olacak anne adayları birşey sormak istiyorum size covid testi yapıldı mı size yada yapacaklarmı ?
Ben olmadm hiç ilk gebeliğim ama doktorum söylemişti eğer sezeryan olcaksanız covid testi istenio die

Ne kadar süre hem mama hem süt verdin kuzum bir anda mi kestin mamayı ? Ben de hastaneye bir danışayım bi de doktoruma bakalım ne diyecek :) Ya bebişe bak sen emziği bile tutmuş hemen masallah ona ben de sorup biberon ve mama ona göre koyayim çantama
Hastaneyle konuşcam kuzum çarşamba doktor ne derse ona gore hazırlığını yapayim ben de

Hayy masalalh sizee rabbim analı babalı sağlıcakla büyütsün inşallah darısı bütün hamislerin basinaa
Bende ecopirin kullanıyorum doktorun hala kesmedi şuan 36+4 canım

Kuzum sadece 2 gün mama verdik 3.gün göğüslerim çatlayacaktı nerdeyse baya sütüm dolmuştu bi daha vermedik bizde.inşallah bunda da bol bol sütüm olur aynen canım bi sor bakalım hastanede prosedür nasılmış ona göre koyarsın

32. Haftadan beri kontrole gittiğimde NST’ye de giriyorum ve normal çıkıyordu. Son iki haftadır bebeğimin kalp atışları yüksek çıkıyor. Geçen hafta gittiğimde 160-180 arası çıkmıştı, bişeyler yiyip içtim tekrar çekildi normal çıktı. Bu hafta yine 160-170 arası çıktı doktorum problem olmadığını söyledi ama benim aklıma takıldı. Neden böyle olduğunu anlayamadım. Sıcaktan bunalmıştım, ben kendimi kötü hissedince bebeği de mi etkiledi acaba bilemiyorum böyle bi durum yaşayan var mı

Bna da 5 temmuz saat 10.00 dendi

Maşallah canım bu bebiste de sütün bol olur inşallah çok teşekkür ederim ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…