2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Seninkiler arkadaş olur 3 yaş arası iyi de benimkilerin arkadaş olması sanırım ikiside ergenliği atlatınca olur
ikisinin cinsiyeti aynı mı ?

Bu hafta ben dogurcam galiba haftaya cumaya istiyordum ama
Sancın felan çok olursa Hastaneye götürebilecek biri var mı ?

Göründmü doktora cnm
Konustuk korkma dedi su kanama olursa gel hemen dedi gelip burda bosuna bekleyip strese girme dedi bebebk hareketlerini takip et dedi Var var canim babamgildeyim

Sakin ol canım kafa önden gidiyor diye sezaryen yapabilir. Arkadaşımın da öyleydi hem kafası 2 hafta öndeydi hem iri bebekti sezaryen yapalım demiş doktoru bu da hemen tamam demiş. Bi sorun olmamıştı zaten ölçümlerde hata payı da var.
Evet iki hafta sonra doğum hakkında konuşuruz dedi nts ye de 37. Haftada girmiş olacağım hala istemedi benden
Şikayetin yok diye istememiş de olabilir. Benim 28 29.haftalarda 3 kere istedi geçen haftaya kadar hiç nst istemedi. Geçen hafta birinin suyu az olunca tekrar istedi. Belki sancılarım başlamasa su normal olsa nstsiz doğuracaktım

Sezaryen degil canim sancim var acilmayayim diye iki haftadir full yatiyordum ama sirtimdan agriyla baskim siddetli bugun
Yanına gelip sana destek olasım var gerçekten. Rabbim yardımcın olsun senin ve bebegin için en hayırlısı neyse öyle olsun canım dua ediyorum hep

Anaaa sen çatı muaynesi oldun demii
Ne bilim tülü türlü seneryolar okudum
Tırsıom valla
Yok yok hiç korkma asla acımıyor
Yaa onlar bi avazda kurtulanlardir insallah canım öyle düşün keske orda beklemesen boşalınca çağırsalar seni
Ah Nst çekilirken neler duydu bu kulaklar Hiç söylemeyeyim normal doğum düşünenlerin motivasyonu düşmesin ama benimki düştü. Normalde herkes hayret ediyor nasıl bu kadar cesaretli olabiliyorsun hiç korkmuyorsun falan diye ama o enerjim pozitifligim bir anda gitti resmen Tabi bunda doğumhanenin içindeki ebeye sorduklarimin da etkisi var. Sancı odasından doğumhaneye geçene kadar eşin yanında olabiliyor demişlerdi bana sormuştum daha önce. Şimdi içerideki ebeye sorunca malesef içeri alamıyoruz dedi. Diğer gebeler rahatsız oluyormuş halbuki ayrı özel oda yani ben hep eşimin desteğine güveniyordum yanımda olacak sancı cekerken diye. Bunu duyunca bildiğin yıkıldım. Sadece kadın alabiliyoruz içeri dedi ama ben kimseyi istemiyorum ki kimsenin yanında rahat edemem eşimi istiyordum sadece. Baya baya çöktüm yani ben normal doguramicam galiba falan dedim eşime az önce. Tabi yan odada normal doğum yapan kadından duyduklarimin da etkisi olmuş olabilir
Sezaryen degil canim sancim var acilmayayim diye iki haftadir full yatiyordum ama sirtimdan agriyla baskim siddetli bugun
Canım benim de öyle aşırı baskı hissediyorum sırtımdan beri sancı da vuruyor ama açılmam hiç artmamış. Şiddetli sancı olmayınca açılma artmiyormus yani merak etme senin de öyledir belki.

Sağlık olarak sorun olmasında

Oyyy benm damadıma
Nazlı damadım
Doğma teyzecim sen bekle doktorunu
Anneni parmağında oynat
Heh aferm sana

Kafa ölçüsü canımı sıkıo zatn cnm
Hiç sıkma canını örneği benim biliyosun boşuna üzüldüğüne değmeyecek.. anormal bir durum olsa doktor zaten söylerdi. Şimdikinin kafası abisine göre daha da büyükmüş güya bakıcam bakalım ne kadar büyükmüş allah için.. doğunca da yazıcam sana hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…