2021 Nisan Anneleri

Merhaba kızlar bugün benim de randevum vardı. Nst de sancı dalgalı dalgalı çıktı bunlar sancı mı oluyor dedim yok böyle düzenli 100e kadar inip çıkması lazım dedi doktor. Ultrasonda suyu vs bir sıkıntı görünmedi baş aşağı ama kanala girmemiş henüz. Daha vakti var dedi. Ama sonra çatı muayenesi yaptı sancın oldu mu bu aralar düzenli diye sordu 1-2 cm açıklığım varmış çünkü ama arada toplanmalar sert darbeler oluyor sadece. İlk olduğu için sancı ne demek bilmiyorum ki çatı muayenesi sıkıntılı değil ama hastaneden çıktığımdan beri ağrım var kemiklerimde bacaklarıma belime vuruyor adet olacakmışım gibi. Silince de hafif kan geldi muayeneden kaynaklanmıştır herhalde çok konuştum ama tecrübesizlikten kafamı toparlayıp çözemedim bunlar ne demek doğum yakın mı uzak mı anlamıyorum

Sancilarin başladımı araliklarini kontrol et sıklasinca hastanrye gidersin sancini evde cekmeye bak zaten sancilardan anlarsin nişan olup olmadigini

Ben de ilk açıklık muayenesinde bunu yaşadım 34. Haftada, muayeneden sonra sancılarım ve lekelenmelerim olmuştu ama sonradan geçti muayene kaynaklı olabilir. Ama düzenli olursa zaten sen de anlarsın canım korkma

Olabilir canım belki sadece açıklığa bakmıştır bir sonraki kontrolün ne zaman peki. Ama etrafımda duyduğum kadarıyla her doktorun muayenesi de aynı olmuyor hatta çatı muayenesine ebeler bakmış olan arkadaşlarım var bende öyle olacak diye korktum ama çok şükür doktorum kendisi baktı

Kafana takma benimde sonlarda oldu zaten normal yani 2 farkli doktorda ayni seyi soyledi rahat ol cok vakitleri kalmadi zaten hem normal olacagi icin senin adina iyi bisey minik olmasi sonradan tosunlastirirz
Senin daha dönmez sanırım değil mi canım ters olduğuna göre. Ayyyn ne güzel sen cuma günü kavuşuyorsun muhteşem bir heyecan o günü biliyor olmak bilerek gitmek bende sabırsızlanıyorum artık kim bilir ne zaman gelir bizim minnakta bakalım

Tetikler demistiler ama benm 2 hafta oldu nerdeyse tetiklemedi beklemeye devam

Aynen canim cuma insallah. Cok heycanli gercekten 24 ten beri benim bebek ters sezeryan olacagi varmis iyiki normal diye tutturmadim cunku bebislerin ne yapacagi belli olmuyo

Bende cok kabus goruyorum.Surekli bi kasilmayla uyaniyorum.Okuyup yatiorm, hormon mudur nedir bir rahat dursa artkzaten wc arasi uykuya anca daliorm

Aynen canim cuma insallah. Cok heycanli gercekten 24 ten beri benim bebek ters sezeryan olacagi varmis iyiki normal diye tutturmadim cunku bebislerin ne yapacagi belli olmuyo
Sağlıkla gelsinler de hiç önemli değil ama 40a kadar bekleyip sonda sezeryann olmak çok daha sinir bozucu olurdu

Hem de nasıl gidik dün de ben ağladım eşim ne oldu diyor , canım aglamak istiyor dedim . Yahu insanın canı meyve ister yiyecek ister , ağlamak nedir diyo
Bende agladim bugun birseye sinirlendim kendimi tutsam iyiydi tutamadim hem hakliyim hem vicdanwn ne gerek vardi tut iste ceneni dedim.Insanlar gitti ben baslaidm aglamaya ama ii geldi

Çarşamba günü randevum kuzum. Ben doktorumu değiştirdim zaten son ayda, bu doktor da 38. Haftada bakarım çatıya dedi ama ben bebeği çok aşağıda hissediyorum. Bakalım durum ne olacak o gün belli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…