2021 Nisan Anneleri

Sancım var gözüküyor ama açılma olmuyor başıyla aşağı inmiyormuş en zoru su içememek bi de aç kalmak, hamilelikte çatır çatır yerken bugün hiç aklıma gelmemişti eşim habire refakatçi yemeği yiyor, aç kedi gibiyim. Doktor öğlen karar verecek, normalde bu sancı aralığında açılma olması gerekiyormuş 100leri görüyorum ama açılmıyor.

Sabret çok az kaldı. Su içmemek zordur evet. Çıkınca bol bol içersin, sezeryan olursanda kahve içmeyi unutma. Hatta madem seviyorsun normalde olsa doğumdan sonra patlat kahveyi. Allahım ha gisi hayırlıysa sen ve bebeğin için sağlıklıysa öyle doğumu nasip etsin. Aklımız sende,dualarımız seninle.

Canım hayırlısı olsun sizin için hangisi doğruysa o olsun sezeryan veya normal . Epidural aldın mı peki

Canım hayırlısı olsun senin için sağ salim kucağına al inşallah keşke biri senin niyetine meryem ana otu koysa suya annenler fln :) belki açılmana faydası olur ben evde olsam benimkini koyardım valla senin niyetine.

Neden almaya karar verdiler canim dogum baslamadiysasanci falan nie veriolar

kahvesevenkadin ya çok heyecanlı. tez zamanda kucağına alırsın inşallah
Herkesin duygu durum değişimleri ve sancıları başlamış gibi görünüyor.
Geçen perşembe akşam 6 ile gece 2 arası düzenli olarak belden girip kasıklara yayılan sancı yaşadım uyuyamamıştım ağrıdan. sonra sızmıştım. Kesin açılma olmuştur o gün demiştim, bugün çatı muayenesi vardı. Herhangi bir açılma yok. Bu hafta beklemiyorum haftaya pazartesi günü görüşürüz dedi, şaşırdım.
Bir de ben bu hafta akşam yemeklerini pas geçmiştim çok büyümesin diye işe yaramış ben de zayıfladım bebekte de 100 grlık bir artış vardı.

Ay öyle mi, bende bırakayım yemeyi madem şişiyor içerde balon balığı gibi, banada açılmaya bakmadı çatıya baktı benim zaten ilki normal neden çatıya baktıysa keşke açılma baksaydı belki tetiklerdi, 40da bakarım gelmezse açılmaya dedi, 41e kdr yolu var dedi dedi de beklemesi çok zor keşke kandil günü gelse bebişim

Ayağa kalkabiliyorsan dolaş yere çömel filan cnm belki ilerletir, bol ayetel kürsi oku hakkında neyse hayırlı olan o olsun inş

Son son yapalım yapabildiğimiz kadar premsesligimizi bence kusmuk kokan premses olmaz yediremeyiz bidaha
Bende normal Doğum videoları izleyip izleyip ağlıyorum bebek doğunca eşiminde yakasına yapıştım ay izle izle çok duygusal bak diye adamı darladım doğsada gitsek moduna girdi

Ysmnondr Üniversiteyi Edirne'de okudum, eşimle orada tanıştım. Ben de yeri çok ayrıdır. Karaağaç, merkezi, Ayşekadın, Baca... çok severim Edirne'yi. Yaşanılacak şehir

merhaba kızlar

dizlerim ağrınaya başladı bu zamana kadar hiç olmamıştı ve de aşağı doğru makat kısmımdan sanki bi bacak bişey çıkacakmış gibi batma oluyor arada bir sizde oldu mu
Diz agrisj degilde aşagidan bıçak batiriyor gibi agri oluyor normalde zaten agri hep var ama bicak agrisi aniden geliyor birde can yakiyor gercekten

Tünaydın kızlar doktordan çıktım şimdi nst iyi çıktı çatı muayenesi yaptı doktor hiç korkulacak birşey değil o kadar yollardan geçtim ki şimdiye kadar bu bana hiç kaldı herhangi bir sıkıntı yok eli içindeyken kemiğe değiyor mu dedi bende soldaki kemiğe değiyor dedim sol biraz dar ama engel değil dedi. Kızlar hep önde gidiyordu kilosu 1 hafta ama 3 haftadır neden doğru düzgün kilo almıyor anlamadım önde giden çocuk geriye düşüyor 1 haftada 140 gr almış o biraz moralimi bozuyor sadece

Canım aramızda 2 gün var seninle bizimki de 3 haftadır ağırdan alıyor bende bugün gittim doktora öndeydi normalde 1 haftada 140 gr almış. Neyse en azından azda olsa alıyor ne yapalım

Sirt bel kasık kombinasyonlu ağrı cekiyom şuan ben yasırtımın ortası cayır cayır yaniyo sanki hayır olsun inşallah
Kuzu onlar bende de var rutin muayenem vardı bugün nst de birşey çıkmadı çatı muayenesi yaptı açıklıkta yok sanırım normal bu zamanlarda

Bnmkide o durumda işte kuzum istihkaklarını doldurdular dinlenme moduna geçtiler herhalde bende anlamadimki az olması deil almamış olması üzüyo insanı eksik.bisey varmış gbi hissediyo insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…