2021 Nisan Anneleri

Çarşamba günü randevum kuzum. Ben doktorumu değiştirdim zaten son ayda, bu doktor da 38. Haftada bakarım çatıya dedi ama ben bebeği çok aşağıda hissediyorum. Bakalım durum ne olacak o gün belli olur.
Valla bizimki kanala başını dayamış haftalardır girmeye niyeti yok bence 40ı buluruz gibi geliyor zamanında gelmesin diye durdurduk şimdi de kendi gelmeyecek bence

Merhabalar haftaonu tüm eksiklerimi hallettim ama bugün yerimden kalkamıyorum bacaklarım kalçam her yerim ağrıyor magnezyum kalsiyum alıyorum ama fayda etmiyor sanırım😢

Valla bizimki kanala başını dayamış haftalardır girmeye niyeti yok bence 40ı buluruz gibi geliyor zamanında gelmesin diye durdurduk şimdi de kendi gelmeyecek bence
Ay benimkide öle kanala girmiş duruyor yüzünü bile göremedim, başlarda aman erken gelme diyordum şimdi hergün neredesin sen diyorum😂 şu suları okuyup üfleyip dikecem kafaya gari

Merhabalar haftaonu tüm eksiklerimi hallettim ama bugün yerimden kalkamıyorum bacaklarım kalçam her yerim ağrıyor magnezyum kalsiyum alıyorum ama fayda etmiyor sanırım😢
Ellerine sağlık, Bi eksik kuzun kaldı ozaman ohh. Dinlenirsin artık yarına toparlarsın inşallah. Ağırlaşınca son haftalarda makinaya çamaşır atmak bile yoruyor insanı.

Hepimiz onu bekliyoruz benimde dün gece rüyamda gelmişti ne sevindim ama sabah uyandık yok bişi😂 bugün kasılmada yok😭 oy dağlar oy
Valla bende de hiç belirti yoktu ama çatı muayenesinden sonra sanki regl olacakmışım da sökülememişim gibi hissettim sonra da geldi işte 🙈 kasılma sancı tam olarak nasıl oluyor özellikle bebek hareketlerinden nasıl ayırt ediliyor

Kızlar bugün de tuttum içerde şükürler olsun..Yarın sabah 8 de yatisim yapılacak.Bana da dua edin...Heyecandan birşey yiyemiyorum..Evden çalışıyordum.Bu saate kadar bilgisayar başındaydim son bir evi süpürüp sildim.Herseyim hazır ama çok garip duygular içindeyim.. Hayırlısı ile gelsin artık diyorum..

Valla bende de hiç belirti yoktu ama çatı muayenesinden sonra sanki regl olacakmışım da sökülememişim gibi hissettim sonra da geldi işte 🙈 kasılma sancı tam olarak nasıl oluyor özellikle bebek hareketlerinden nasıl ayırt ediliyor
Kasılma karnın sertleşiyor basket topu gibi bir tarafa toplanıyor sonra gevşiyor zaten kasılınca elle karnını taş gibi olur geçince elle elinle basabilirsin yumuşar onlar kasılma Doğuma hazırlık şuan başladı benim tüm gün olmuyor bu saatlerde başlıyor akşamları başlıyor bende kasılmalar, sancı son radde belden vuruyor ama değişik bişi o böle yerinde duramıyorsun ama 10 dk sonra geçiyor kalmıyor bişi 10dk sonra geliyor yerinde duramıyorsun öyle öyle düşüyor 5dk ya açılma tamamlanıyor Allahın hikmeti☺️ Nişandan sonra işte o sancı olayı başlıyor ☺️

Kızlar bugün de tuttum içerde şükürler olsun..Yarın sabah 8 de yatisim yapılacak.Bana da dua edin...Heyecandan birşey yiyemiyorum..Evden çalışıyordum.Bu saate kadar bilgisayar başındaydim son bir evi süpürüp sildim.Herseyim hazır ama çok garip duygular içindeyim.. Hayırlısı ile gelsin artık diyorum..
Ayyy cok heycanli yaaa ye biraz 12 den sonra ac kalicaksin zaten allahim sag salim kucagimiza almayi nasip etsin bize haber ver ama mutlaka🥰

Çok heyecanlı :KK36: Yarın sağsağlim kavuşmanız dileğiyle 🤎 Bu gece uyku da tutmaz sizin ev halkını:KK51:

Ellerine sağlık, Bi eksik kuzun kaldı ozaman ohh. Dinlenirsin artık yarına toparlarsın inşallah. Ağırlaşınca son haftalarda makinaya çamaşır atmak bile yoruyor insanı.
Aynen valla canım önüme bir yemek koyamaz hale geldim sağlıkla gelsin de az kaldı

Ayyy hadi hayırlısı ile sağlıkla al gel bebişini yalnız bizi de habersiz bırakma doğuran herkes yok oldu hiç haber alamadık merak ediyoruz be ya🤣🤣

Rabbim saglikla kavustursun insallah cnm🤲Bizide habersiz birakma

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 😇

Hayırlısınla gelsin minik. Sen de çok iyi atlatırsın umarım🌸🌸🌸

X