2021 Nisan Anneleri

Yağmur yagiyor disarida.Bu havada dogurmasin kimse Bol bol dua edelim berekete ins gunduz saati,guzel gunesli bir bahar gunu dogsunlar
İnanır mısın bugün bende aynı şeyi düşündüm bu havalar çok geriyo beni hiç mutlu olmuyorum dedim inşallah güzel güneşli bi hava da doğar

Canım dualarim seninle saglicakla kucagina alicaksin insallah.

Hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerle gel

Peki boyu kilosu size söylenildiği gibi mi çıktı

Ay benimkide öle kanala girmiş duruyor yüzünü bile göremedim, başlarda aman erken gelme diyordum şimdi hergün neredesin sen diyorum şu suları okuyup üfleyip dikecem kafaya gari
Hadi siz doğurun da sıra bize gelsin canlar zamanında olanlar doğurmadı olmayanlar doğurdu sanırım biz daha çok bekleriz

Gözün aydın canım Maşallah kilosu boyu çok güzel Bol öpüp koklamalı günleriniz olsun

Canım benim hayırlı sağlıklı doğumun olsun inşallah müsait olur olmaz bizi bilgilendir lütfen dualarımız seninle ve bebişinle güzel haberlerle gel topiğimize

Ayy maşallah Allah analı babalı hayırlı sağlıklı bir ömür nasip etsin canım, geçmiş olsun çok

Sağlıkla mutlulukla al bebişini kucağına inşallah
Evet özellikle akşamları o sertleşmeler oluyor ama belime kasığıma falan vurmadığı için düzenli de olmadığı için pek dikkat etmemiştim şimdi anladım ama teşekkürler canım

Nstden anlayan var mı bu arada

Eklentiler

• IMG_20210322_205909.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20210322_205844.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 45
Sağlıklı mutlu ömrü olsun bahtı açık olsun canım çok sevindim

Gözün aydın canım..Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...Darısı bana sabah bende yaşayacağım..Kahve ve bol su iç canım..Ben de ağrılardan korksamda spinal istiyorum o anı yaşamak herşeye bedel..

Gözün aydin canim. Allah anali babali büyütsün kokla oglusu bizim yerimizede

Hayirli olsun canım uzun saglikli yaslari olsun bol su ve kahve icmeye calis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…