2021 Nisan Anneleri

Korkma hic benim teyzem iki dogumunu da suni sancıyla dogurmus korkulcak bise yok diyo napalım kendi sancımız olmayınca böyle şeylere başvuruluyo sağ sağlim kucağına al inşallah bebeğini
Kendi sancim varken bile suni sanciya bagladilar beni kac saat oyle abartilacak bisi degil dogumu hizlandiriyor

Benmde bgun doğurasım var sanki toplanıp duruyo bu sipa karnım taş gbi rada sancida giriyo bakalm neler olcak ama yukarda toplaniyo karnımın üst tarafı nefesimi kesiyo

Benmde bgun doğurasım var sanki toplanıp duruyo bu sipa karnım taş gbi rada sancida giriyo bakalm neler olcak ama yukarda toplaniyo karnımın üst tarafı nefesimi kesiyo
Heh bende de öyle oluyor dik oturuyorum nefes alabilmek için ama aşağıdan gelen giden yok biz hazırız bebeler sizde biraz çabalasanız

Canım daha alışveriş yapılmadı geçen hafta gidecektik cenaze vardı diye gidemedik bu hafta gideceğiz inşallah bu hafta gideceğiz nasıl alacağımı bilmiyorum bende
Ozaman krem tonlarında al bi kaç parça süpriz ne çıkarsa dizersin sonra

Bütün gece kabuslarla geçti uyuyorum kabus , uyanıyorum bekle bekle zorla uyuyorum yine kabus..ilk kez böyle oldum . Sabah eşim okula gittikten sonra hüngür hüngür ağladım rahatladım sonunda . Bu hormonlar ne tuhaf..

Ben yaşıyorum canım yattığım yerden oturduğum yerden kalkmak işkence

Kızlar kontrolden ciktik gayet iyi bebiş cok sukur hala ters zaten sezeryan olacakti cuma gunu sabah 7 de gidicez 8 de sezeryan olacak tam 38 oluyoruz az kaldi doktor dedi buyumeyi agirdan aliyo bebis ama kilo almis 2 hafta gerideymis 3 haftaya kadar normalmiş. Zaten bizim o kadar vaktimiz yok artik besleyip buyutucem minnosu cumadan sonra

Bende ağladım 1saat eşime dedim gazoz istiyom ben gazoz içmeye çıktım dışarı kafalar gidik

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Hadi bakalım canım hayırlısı sağlıkla gelsin yavrun

Hay maşallah geldi yani seninde zamanin duygulandim

Son son yapalım yapabildiğimiz kadar premsesligimizi bence kusmuk kokan premses olmaz yediremeyiz bidaha
Aynen duygusal oluyo gercekten eşime simdiden basladim diyom bebek geli 10 15 dk ya bende artik bisey olmazsa yarim saate gelirim diyo sacmalamaajitasyonlara basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…