2021 Nisan Anneleri

Insalllah bugun emzirme danışmanıyla görüştüm hallettik gibi

Ben Hatim yapıyorum başından beri.6 cüzüm kaldı doğuma kadar biter inşallah

Masallah ❤benim karnim inanilmaz asagıda sanki her an dogacak gbi annemde dio cok inmis die basamak cikarken karnima degiyo ayaklarim cok zor oluo nie erkenden indi acaba
Benimki de aynı durumda bacaklarıma indi neredeyse.doktorda dedi başı inmiş baskı yapıyor diye

Oh oh iyi skinti yok o zman kolay doğurcan zamanı gelince desene açılma oluvercek bende buna güvenip kendimi avutuyom iste
Bn kızımda çok iyiydim sancısız geçirdim bunda yuruyemiyorum bile heryerim ağrıyor uyumak istiyorum uyuyamıyorum ayakta ağrım var uzanıyorum ağrım var oturuyorum ağrım var çok kötüyüm walla

Bn kızımda çok iyiydim sancısız geçirdim bunda yuruyemiyorum bile heryerim ağrıyor uyumak istiyorum uyuyamıyorum ayakta ağrım var uzanıyorum ağrım var oturuyorum ağrım var çok kötüyüm walla
Bu nisan bebeleri pek fena bacım hangimiz normal kaldikki

Gebelik okulunda bebekler için ney sesini önermişlerdi. Özellikle İsmail Dede Efendi-Acemaşiran Peşrevi’sini..

Gayet iyi bence. Saat başı ölçmekte stres yapar. Doktor mu dedi saat başı ölç diye. Bence biraz aralıklı ölç eğer doktor istemediyse
Evet cnm hastanedeyse saat başı ölçüyorlardı gelip evdede elinden geldiğince devam et dedi

Evet. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bu saatten sonra doktor değiştirmek istemiyorum ben de.

Canım 4 bucuk az para degil su donemde ama bezmialemde iyidir bi git konus yapiyosa dorek orda yaptir. Yapmiyolarsa zaten elinden bisey gelmez genelde doktorlar son donemde kabul etmiyolar bi şansini denemis olursun.
Aslında biraz araştırdım Bezmi Alem'deki doktorları. Soyadını hatırlayamadığım Ebru diye bir doktoru çok övüyorlar. Ama o da Çarşamba'ya kadar doluymuş. Bu kadar az zaman kalmışken doktor değiştirmeye hiç kalkışmayayım iyisi mi.

Sağlıkla kavuşun öncelikle :) bu aşamada dr hastane değiştirmek zor gerek kalmaz umarım ama ben de Bezmialemde Doğum yapacağım Allah’ın izniyle çok memnunum şimdilik bi görün isterseniz
Teşekkür ederim. Herkes sağlıkla kavuşur bebeğine inşallah. Çok yoğunmuş randevu almak istedim doktor. Artık kısmet Medicana imiş.

O kadar az zaman kaldıkı doğumu vaz geçtim doktor değiştirmekten. Ama erken doğacağı için ciğerlerinin geliştiğini bilmek sevindirici tabii ki :)

O kadar az zaman kaldıkı doğumu vaz geçtim doktor değiştirmekten. Ama erken doğacağı için ciğerlerinin geliştiğini bilmek sevindirici tabii ki :)
Aynen tatlm sen nasıl rahat edeceksen öyle davran boswer maddi konuları nerelere neler harcanmiyoki gelişsin bakalm minnaklarimiz

Amin insallah

Gözün aydin canim cok sevindim, cok sükür gecti gitti, prensesinle eve gecmissiniz. Birbirinizle doya doya her anin tadini cikarin. Kokla bizim yerimizede mis kokuluyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…