2021 Nisan Anneleri

kızlar zaman azaldıkça sizde de korku kaygı oluyor mu?
Korku ya da kaygim yok ama olmasi kadar dogal birseyde yok.Ilk gebeligimde dogumdan hic korkmuyirdm ama bebegin saglikli dogmasi ve yasamasiyla ilgilo kaygilarim vardi.Suan daha sakinim.Ama heyecan var.Yani durup dururken bir an eve gelisimizi dusnuyorum.Ins saglikla nasip olur.Kaygilandikca iyi seyler dusunmeye calis,Rabbimde iyisini versin ins...

Merhaba uzun zamandır yazamadım benim de kontrolüm vardı 35+2yim 2880 gr 49cm olmuş çok şükür. Doktor inatla 39hafta dolunca alacağım diyor ben de 2. Olduğu için ya kanala girer beklemezse vs gibi tedirgindim. Şimdi sizleri de 39da olacak görünce biraz rahatladım:) başı yukarda ayakları aşağıda ve sürekli basıyor çok fena zıplıyorum. Böyle nerdeyse 1 ay daha durmak fikriii ay neyse hayırlısı olsun
Sizinle günümüz aynı(35+2) bizim de kontrolümüz vardı bugün 2800 olmuş ve aynı şekilde makat geliş hala dönmemiş benim ilk gebelik ama ben sezaryen istiyorum doktorumda kaldığı kadar kalsın rahatsız olduğunda alırız dedi 2 hafta sonra kontrole çağırdı. Ama hareketleri çok can yakıyor 😊

Korku ya da kaygim yok ama olmasi kadar dogal birseyde yok.Ilk gebeligimde dogumdan hic korkmuyirdm ama bebegin saglikli dogmasi ve yasamasiyla ilgilo kaygilarim vardi.Suan daha sakinim.Ama heyecan var.Yani durup dururken bir an eve gelisimizi dusnuyorum.Ins saglikla nasip olur.Kaygilandikca iyi seyler dusunmeye calis,Rabbimde iyisini versin ins...
çok teşekkür ederim

kızlar zaman azaldıkça sizde de korku kaygı oluyor mu?
İllaki oluyor insanlık hali. İnsan herşeyi düşünüyor , bebeğimi sağlıkla doğuracak miyim iyi olacak mı herssy yolunda gider mi diye kaygılarım var elbette.ilk hamileliğim çünkü. Ama bebeğimi kucağıma alacak olmanın verdiği heyecan daha ağır basıyor ne yalan söyleyim 😍

Hay maşallah çok sevindim canm kavuştunuz çok sukur darısı hepimziin başına insallah :KK68:
Aminnnnn 🙏🙏
Allahım bundan sonra sağlıkla huzurla büyütmeyi hayırlı evlat olduğunu gormeyi de nasip etsin...
Ay hadi gozun aydin cok sukur kac kilo dogdu minnos biraz bilgi alalim🤗
35+1 de 2300 gr doğdu canım zaten çok sıkıntılıydık biliyorsunuz bu değer muhteşem bizim için tabi şişler inince biraz düştü ama yenidoğan da yine de toparlandı

kızlar 37+2 deyim ve 3 gündür her gece adet sancısı ile uyanıyorum adet sancısı doğumun yaklaştığının belirtisi mi

Aminnnnn 🙏🙏

35+1 de 2300 gr doğdu canım zaten çok sıkıntılıydık biliyorsunuz bu değer muhteşem bizim için tabi şişler inince biraz düştü ama yenidoğan da yine de toparlandı
Kilosu çok guzelmis kız maşallah maşallah güzeller güzeli kızımıza :KK68: onca diyetle proteinsizlikle nasılda güzel buyutmuşsun:KK68:

Ayyy korkunç rüyalarla uyandim tövbeler olsun tek başına tersten bebe doğuruyordum aklım çıktı :KK17::KK70:en son birini yakaladım kolları kırılacak bebeğin ellerini sok düzelt al diye bağırıyorum mantığa bak nasıl sokacaksa :KK70:

Ayyy korkunç rüyalarla uyandim tövbeler olsun tek başına tersten bebe doğuruyordum aklım çıktı :KK17::KK70:en son birini yakaladım kolları kırılacak bebeğin ellerini sok düzelt al diye bağırıyorum mantığa bak nasıl sokacaksa :KK70:
Bilinçaltı korkular artık rüyalara yansıdı 😊 hayır olsun canım. Bende tuhaf rüyalar goruorum

X