2021 Nisan Anneleri

Kasikla verdik sonra kasik biberon aldik
Canım, aptamil ilk adımlarım var instagramda, orada birkaç tane eğitmen zoom üzerinden emzirme eğitimi veriyor, buna benzer konulara da muhakkak değiniyorlar, biraz zahmetli olabilir ama kesinlikle tekrar alıştırırsın memeye, şu sarılığı düzelsin, kilosu toparlasın yeter ki, o eğitimlerin de çok faydasını görürsün, öneririm.
Sağlıkla, güzelliklerle büyüt bebeğini inşallah

Ayyy hadi inşallah yaa çok sevindim şuan demin yine hik hik perişan oldu yavrum

Kızlar hastanedeyim alttan muayene ettiler 2 parmak kadar açılma var dediler bn korkuyordum diye bana söylemedi doktora söylerken duydum sordugumdaysa bsy yok dedi nst bağladılar
Kuzuum hadi bakalm hayirlisi olsun çok deil daha acilman ama bekler daha stres yapma düzenli sancı yoksa dha baya beklersancı ne durumda şuan

Kızlar biz de taburcu olduk hıçkırık ve ciğer muhabbeti olmuş doğru olabilir bize de 33. Haftada vurulmuştu 2 doz zaten 35+1 de doğdu 3 gün küvözde kaldı ama aslında çabuk toparladı şükür emiyor da şimdi sizleri okuyunca hamileliğimin üstünden yıl geçmiş gibi kuzum yanımda ona baktıkça huzur doluyorum Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bahçelievler Medicana mı? Ben de oraya gidiyordum çok pahalı geldi Avrasyada yapacağım spinal Sezeryan 4000 TL ..

Ay hadi gozun aydin cok sukur kac kilo dogdu minnos biraz bilgi alalim

Haha onu bende dusunuyorum ama sukredelim ben zor sahip oldum ondan sikayet edince vicdan azabi cekiyorum sonra
Haklısın canım ben de çok zor sahip oldum tüp bebek süreci falan o yüzden bu ağrılara bile şükrediyorum Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu hep dua ederim bebeği olmayanlara

Hay maşallah çok sevindim canm kavuştunuz çok sukur darısı hepimziin başına insallah

Allahım bundan sonra sağlıkla huzurla büyütmeyi hayırlı evlat olduğunu gormeyi de nasip etsin...

Hayirli olsun

Kizlar bisey sorcam dogumlarimiz yaklasti artik ne okumamiz lazim hergun yasine basladim ben bildigim dualari okuyorum sag salim kucagimiza alalim diye bide meryem suresi dinletiyorum bebege baska bisey yapanalr varmi? He bide arkadaslarimada annemlerede dedim yasin okuyun

Masallah cnm rabbim bizlerede nasip etsin sag salim insllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…